Biçimlendirilmiş USB Belleğimi eski haline nasıl getirebilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

otheromens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben Bilgisayarıma RemixOS işletim sistemini kuruyordum. RemixOS kurarken biçimlendirme hakkında bir şeyler dedi bende tamam dedim ve sonuç..

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    84.1 KB · Görüntüleme: 322

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Diskiniz bölünmüş. Bunu düzeltmek için Bilgisayarım'a sağ tıklayın. Yönet deyin. Oradan parçalanmış diskleri biçimlendirin. Biçimlendirmeden sonra birimi genişlet deyin.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ben Bilgisayarıma RemixOS işletim sistemini kuruyordum. RemixOS kurarken biçimlendirme hakkında bir şeyler dedi bende tamam dedim ve sonuç..
Dosyalarınız silinmiş galiba kurtarma uygulamaları var.
recovery usb files diye bir google araştırması yaparsanız çıkan uygulamalar işinize yarayabilir. Ama tavsiye edebileceğim bir uygulama yok malesef.

otheromens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dosyalarınız silinmiş galiba kurtarma uygulamaları var.
recovery usb files diye bir google araştırması yaparsanız çıkan uygulamalar işinize yarayabilir. Ama tavsiye edebileceğim bir uygulama yok malesef.
Çok Çok Teşekkür Ederim :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba;
Diskiniz bölünmüş. Bunu düzeltmek için Bilgisayarım'a sağ tıklayın. Yönet deyin. Oradan parçalanmış diskleri biçimlendirin. Biçimlendirmeden sonra birimi genişlet deyin.
Çok Yardımcı Oldunuz Teşekkürler :)

Daha sonra ne yapacağım yardımcı olur musun ?

Merhaba;
Yapamadım ama yardımcı olur musun ?

Merhaba;

Son düzenleme: