Beyler delirecem yardım edin !

.

• Seni türk tellaklarına emanet ediyorum.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sıcak suyla yıkanırsan tabi kaşınır.

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ulan bende her yaz banyodan çıkınca ve terleyince öyle bir kaşıntı oluyor ki kendimi mandalar öķüzler gibi ağaçlara sürtesim var baktım bütün forumlara yazılara kimi diyor liften sabundan dus jelinden sampuanindan suyun kirecinden alerjiden havludan yuh anasını be ne yapıyım yerimde duramıyorum kuduzlu gibi başına gelen var mı bi bileniniz.her yaz bole oluyo lan cildircammm.

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
geç bi vantilatörün/klimanın önüne sorunun çözülür
benim arkadaşımdada var bu sorun ve tamamen sıcaklıkla alakalı

Holyterror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Senin kadar değildi ama bende de sabuna karşı alerji vardı. Hacı şakir yada benzeri vücut sabunu kullandığım zaman dizlerimde kaşındı ve siğil tarzı kızarıklıklar oluyor. Ne zaman ki kestim sabunu artık öyle bir sorunum vs kalmadı. Bir dene istersen, geçmiş olsun.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Senin kadar değildi ama bende de sabuna karşı alerji vardı. Hacı şakir yada benzeri vücut sabunu kullandığım zaman dizlerimde kaşındı ve siğil tarzı kızarıklıklar oluyor. Ne zaman ki kestim sabunu artık öyle bir sorunum vs kalmadı. Bir dene istersen, geçmiş olsun.
Sabunu kestiğinde yerine ne kullandın veya tamamen bıraktın mı bende onu düsünüyordum sadece suyla en guzeli sampuanida vucuda degdirmemeye calismak