Beyaz Eşya Tavsiyesi

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve myefsane tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. deletercan

deletercan Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Samsung beyaz eşyada da başarılı. Bence sıkıntı yaşayan çok azdır.

2. Aretios

Aretios Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Giresun/İzmir
    Benım evde tv harıc aklına ne gelırse bosch o yuzden bosch al dostum ....

3. amidi

amidi Doçent

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    bütçen uygunsa siemens veya bosch tan şaşma derim benim evde de tv hariç tüm beyaz eşya siemens
    Vestel serviste çalışan yakın bir dostum tv dışında vestelin hiçbir beyaz eşyasını kullanma demişti bana
    Ya aslında beyaz eşyada şans biraz sen bir marka alırsın illallah edersin ben alırım on yıl tık demez öyle bir şey işte

4. cloud27

cloud27 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben senin yerinde olsam türk markalarını tercih ederdim nede olsa yerli üretim dışarıya para gideceğine benim insanım kazansın benim insanım geliştirsin teknolojisini
    bide türk markaları artık diğerleri kadar teknolojik ve kaliteli şu anda evde 18 yıllık arçelik çamaşır makinesi var 2 defa sorun çıkardı ve 10-11 senelikte vestel buzdolabı var 1 defa sorun çıkardı ben sana başka ne diyeyim ve arçelik marka belki 12-13 senelik belki dahada fazla televizyon var 1 kere dahi sorun çıkarmadı ve belki 15 yıldanda fazla ihlas marka süpürge makinesi var oda hiç sorun çıkarmadı

5. marancı

marancı Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Beyaz eşyada Bosch derler hep ama. Samsungun son modelleri de etkileyici. Yerli firmaları da tercih edilebilir. Zaten kadın kısmı 3-5 seneye değişim talep edecek :)

6. cloud27

cloud27 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda çok haklısın :D

7. marancı

marancı Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36

8. metinaydin72

metinaydin72 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bosh sımens propilo yetkili servisinde çalıştım aynı soruları oradaki çalışanlarada sordu onlarda bana ya bosh yada sımens dediler arkadaşlar

9. hey3452

hey3452 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kesinlikle Siemens bosch grubundan birşey almayın biz siemens bulaşık makinesi aldık, aldığımız günden beri bozuk

yıkadığı yerde duruyor. baştan başlatıp duruyoruz serviste anlamıyor
    e09 hatası veriyor servislerde hiç birşeyden anlamıyor her geldiklerinde birşeye bahane buluyorlar
    yok gideriniz tıkalı, yok kimyasal dökün, makinenin beynine böcek girmiş falan
    adamlara bütün apartmanda makineler (arçelik vestel aristonlar) çalışıyorda senin 1500 TL lik makinen mi
    çalışmıyor diyoruz. geliyor servis beynini değiştidim diyor ne beyinse makine 3 gün sonra yine aynı

yine servis yine aynı hikayeler

bu arada 500 TL lik aristonu olan komşumuza maskara olduk, arçeliği bıraktığımıza binpişmanız

dahası bunların üstün alman teknolojisinin tirajıkomik ahlaksız sorumsuz 444 leri var

makine zaten aldığımız günden beri her 3 yıkamadan birinde yarım kalıyor e09 hatası veriyor,
    arıyoruz 444 ü efendim makineyi resetleyin yeniden başlatın diyolar, bizde bu lanet siemens servisi ve
    444 sayesinde aldığımız makine sayesinde her ay en az 50 şer TL fazladan elektrik su parası ödemeye başladık 1 senedir, üstün alman teknolojisi A++ tasarrufu, ne tasarruf ama değil mi

en sonunda bıktık bunlardan 444 ü arayıp derdimizi, anlattık servisi şikayet ettik
    ne oldu dersiniz servis geldi önce tamam ücretsiz yapacağım dediği makineye, bizden ne 400 nede 500,
    özelliklle tam 444 TL tamir parası istedi.
    444 ü arayıp şikayet ettiğimiz için ders verecek bize

444 ü aradık bu ne terbiyesizlik dedik madem 444 TL istiyorsun yazılı döküm ver mahkemeye verecem
    sizi diyince biz döküm vermiyoruz diyip aynı servisi bize gönderiyor, servis 444 ücretsiz yapmayın diyor
    çekip yapmadan gidiyor, 444 tekilerde servisimiz kabul etmiyor diye yapmıyor diyor. tavuk mu yumurtadan
    yumurtamı tavuktan meselesi
    koskoca siemens in üstün teknolojik Soytarılığını çekmeyin

yıllarca arçelik kullandık yaygın terbiyeli servislerinden hiçbir sorun yaşamadık dahası her gelip gittiklerinde
    özellikle 444 bizi arayıp memnun olup olmadığımızı sorup problemimizi servisin tavırlarını soruyordu.
    problem giderilene kadar arıyorlardı.

sonuç siemens e düştük 1,5 senelik (5 yıl garantili) makineyi çöpe atacaz, yada 444 TL haraç vereceğiz,
    yada vakit bulsak genel merkezinin yada en büyük showroom unun önünde benzin döküp yakacaz

10. Shopsiemens

Shopsiemens Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede siemens öneririm baktınıgınız veya önerilen bi model varsa yardımcı olmak isterim

11. teknozyum34

teknozyum34 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben de değştirmeyi düşünüyorum siemens son teknoloji görünüyor

12. isaisa

isaisa Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Adapazari
    Bosch tavsiye etmem. Gerekçe; Bosch çamaşır makinesi aldım 3 sene garanti sonrası firma ben malımi tanımam. garanti süresince tanırım diyor. Fabrikasyon hatalarını kabul ediyor ancak garanti bittiği için mal benim değil diyor bilginize

13. ConfickerBelasi

ConfickerBelasi Guru

Beğenileri:
    1.772
    Ödül Puanları:
    113
    beyaz eşyada Açelik alıcan rahat edicen.

14. megadolan

megadolan Üyecik

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    K.S.K
    Yer:
    Neptune
    Bosch bulaşık makineleri ısıtma arızlarını belirtmek için e9 hata kodu verir. Cihazınızın ekranında e9 arıza kodunu görüyorsanız cihazınızın rezistansı arızalı olabilir. Bu durumda size en yakın Bosch servis firmasından destek alabilirsiniz. E9 arızaları genellikle elektrik arızalarından meydana gelir. Isıtmada devreye giren rezistans fazla amper çeker ve elektrik hattında ki ufak bir arıza parçanın bozulmasına neden olur. Bosch e9 arızasına çözüm bulmak için servislerden destek alınız.
    Bosch Bulaşık E9 Arıza Kodu
    arızayı tespit edememeleri ilginç...

15. alyattes

alyattes Üyecik

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    eskisehir
    bosch bulasık makinasını 28 sene sorunsuz kullandım...2o13 te ev degisirken yenisini aldım...Oda sorunsuz...Bunların sorun cıkarmaması kullanma ile igili...

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş