Beta iOS Zararlı Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar iPhone 7 kullanıyorum ve iOS Beta 11.1 Public Beta kullanmak istiyorum. Telefona herhangi bir zararı var mıdır?

AsmTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
OS sürümünün Beta olmasından kaynaklı sorunlar haricinde herhangi bir sorun çıkartmaz fakat standart kullanıcıların Beta programına katılmasını tavsiye etmiyorum, kararlı sürümde kalmanız faydanıza olacaktır.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
OS sürümünün Beta olmasından kaynaklı sorunlar haricinde herhangi bir sorun çıkartmaz fakat standart kullanıcıların Beta programına katılmasını tavsiye etmiyorum, kararlı sürümde kalmanız faydanıza olacaktır.

5S te yıllarca kullandım sadece zararı var mı donanımına onu bilmiyorum.

AsmTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Donanım adına herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum, sadece ilk cevap da belirttiğim gibi kararlı sürümde kalmanızı tavsiye ediyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
ruh sağlığına zarar verebilir insan yapımı birde kobay muamelesi gördüğünü idrak edersen o zarar verir yazılımcı kardeş batırırsa ilk sen görür adama söversin biraz terbiyen bozulur...

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Arkadaşların da dediği gibi, geliştiricilik gibi bir merakınız varsa denenilebilir ama standart kullanıcılar için betadan çıkmasını beklemekte fayda var

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben lanet olasıca betaya ipod umda bulaştım şarj göstergesi halen kırmızı şarj full iken de 0 iken de bulaşma derim :(

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Beta nın en büyük zararı kullanıcıya bulaşmamak iyidir program yazmıyorsan betayı neden kullanmak ister ki normal bir kullanıcı

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Donanıma zarar verecek hatalar Betaya çıkmadan düzeltiliyor. Bir de sen Public Betayı yükleyip 1 sürüm geriden geleceksen %99.9 zarar görme ihtimalın yok.