Beta iOS Zararlı Mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Batubenn

Asistan
Arkadaşlar iPhone 7 kullanıyorum ve iOS Beta 11.1 Public Beta kullanmak istiyorum. Telefona herhangi bir zararı var mıdır?

AsmTR

Üyecik
OS sürümünün Beta olmasından kaynaklı sorunlar haricinde herhangi bir sorun çıkartmaz fakat standart kullanıcıların Beta programına katılmasını tavsiye etmiyorum, kararlı sürümde kalmanız faydanıza olacaktır.

Batubenn

Asistan
OS sürümünün Beta olmasından kaynaklı sorunlar haricinde herhangi bir sorun çıkartmaz fakat standart kullanıcıların Beta programına katılmasını tavsiye etmiyorum, kararlı sürümde kalmanız faydanıza olacaktır.
5S te yıllarca kullandım sadece zararı var mı donanımına onu bilmiyorum.

AsmTR

Üyecik
Donanım adına herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum, sadece ilk cevap da belirttiğim gibi kararlı sürümde kalmanızı tavsiye ediyorum.

ruh sağlığına zarar verebilir insan yapımı birde kobay muamelesi gördüğünü idrak edersen o zarar verir yazılımcı kardeş batırırsa ilk sen görür adama söversin biraz terbiyen bozulur...

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Arkadaşların da dediği gibi, geliştiricilik gibi bir merakınız varsa denenilebilir ama standart kullanıcılar için betadan çıkmasını beklemekte fayda var

boostrack

Üyecik
Ben lanet olasıca betaya ipod umda bulaştım şarj göstergesi halen kırmızı şarj full iken de 0 iken de bulaşma derim :(

Durmuşkandemir

Profesör
Beta nın en büyük zararı kullanıcıya bulaşmamak iyidir program yazmıyorsan betayı neden kullanmak ister ki normal bir kullanıcı

Tubicaliskan

Asistan
Donanıma zarar verecek hatalar Betaya çıkmadan düzeltiliyor. Bir de sen Public Betayı yükleyip 1 sürüm geriden geleceksen %99.9 zarar görme ihtimalın yok.

stat counter