Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 30. Hafta | 2013/2014

Maç nasıl sonuçlanır?

• Beşiktaş kazanır.

Kullanılan: 17 58.6%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 2 6.9%
  • Fenerbahçe kazanır.

Kullanılan: 10 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    29

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
​
67Ad5Mu.jpg

Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 30. Hafta | 2013/2014

Stat
:
Atatürk Olimpiyat Stadyumu

Tarih: 20 Nisan 2014 Pazar

Saat: 19.00

Yayın: Lig TV

Hakem: Halis Özkahya

Beşiktaş Fenerbahçe derbisinde yenilik

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında, 20 Nisan'da oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin biletleri, e-bilet uygulaması dahilinde yalnızca "Passolig" kart sahiplerine satışa çıkarılacak. Passolig hakkında bilgi için tıklayınız:

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini izlemek isteyen taraftarların, yürürlüğe giren yeni uygulamayla kanuni bir zorunluluk olan "Passolig" kart almaları gerektiği ve biletlerini 8 Nisan'dan itibaren kartlarına yükleyebilecekleri belirtildi.

Taraftarlar için, 09.00-21.00 saatleri arasında Fulya'daki BJK Plaza'da "Passolig" kart başvuru ve basım hizmeti verilmeye başlanacağı duyuruldu. Kart için, "www.passolig.com.tr" internet adresi üzerinden de başvurulu yapılabileceği ifade edildi.

Öte yandan, kombine kart sahiplerinin ise sezon sonuna kadar mevcut kartlarıyla giriş yapabilecekleri kaydedildi.

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi biletleriyle ilgili olarak, 8-13 Nisan tarihleri arası için belirlenen bilet fiyatları şöyle:
Kale arkası: 40 lira
Doğu tribünü: 80 lira
Batı tribünü: 120 lira
VIP tribün: 240 lira

KAYNAK

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Kendi taraftarımız önünde turlarız turlamasına da, işin bi de rekor boyutu var. Şimdiye kadar Türkiye'de 4 hafta önceden şampiyonluk ilan edilmemiş. Şu cezalı olduğumuz senede bari rekor kıralım :)

Beşiktaş elbet sıkıştıracak da bizim durumumuz da iyi yani.

Beşiktaş'ın genç oyuncuları takıma iyi adapte ettiğine dikkat çekelim. Seneye büyük işler başarabilecek bi takım oluştu. Şampiyonlar Ligi'ne Beşiktaş'ın gitmesini isterim ama bırakın da rekor kıralım diyorum :)

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bosver rekoru mekoru yenilelim iste hakettiklerini almalarina yardimci olalim

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Berabere bile kalsak şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz... Hadi hayırlısı

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Maça gidebilen yok. Passolig şeysini 3000 kişi almış. :p

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
İl yarıdaki maç futbol anlamında müthiş bir mücadeleydi.Bu maçında ayni şekilde olmasını diliyorum.Başarılar Fenerbahçem.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Yenelim tur atalım, Beşiktaş zaten 2.olur.Diğer takımın (GS) hali ortada zaten, silah zoruyla oynuyor adamlar :)

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu sene ben takımımla gurur duyuyorum. Bu kadar olumsuzluklara statsız oluşumuza, Her mac rakip+hakemlere karşı oynamamıza rağmen bu takım bu ligi en kötü 3. bitirir ama suna da inanıyorum 2.liği hak eden bu sene Beşiktaş ligin fenerden sonra en iyi top oynayan takımıyız bence. Gs 2.lik için bır caba sarfetmedi hala etmiyorlar. ve sunu da soylim Gs yi bence hiç iyi günler beklemiyor özellikle mali açıdan... umarım bı demıroren vakası da Gs yasamaz. yazık olur.

Fenere gelince maddi rahatlıkları onlara iyi kadro kurdurdu iyi de top oynuyor adamlar şampiyonlugu hakettiler ama biliyorlar Beşiktaş maçları hiçbir zaman çantada keklik değildir. Bu maçı da umarım biz alırız.

Fener bi yamuk yapmaz herhalde ... :D :D :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe'nin Kamerunlu golcüsü Pierre Webo, sakatlığı sebebiyle Beşiktaş maçında forma giyemeyecek. Sarı kart cezasını tamamlayan Emenike ise, derbi maçta ilk 11'deki yerini alabilecek. NTV Spor

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Çarşı, maça gelmeyecekmiş.

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Beşiktaş-Fenerbahçe maçları her zaman seyir zevki yüksek oluyor,
özellikle ilk yarıdaki maçda hakem faktörü olmasaydı belkide son 10 yılın en güzel derbisi olacaktı. yinede herkes futbol adına güzel şeyler izledi.
bu maçda da oyuna hakem etki etmezse yine seyir zekinin çok yüksek olduğu bir maç izlememiz muhtemeldir.

ben kimin yenmesi gerektiği konusunda kararsızım, bilindiği üzere büyük takımlar birbirlerine göre maç yapmazlar, sahaya çıkarlar ve futbollarını oynarlar.
ama Fenerbahçe yenilirse açıkcası hiç üzülmem, ikinciliği Beşiktaş haketmişti zaten.
tabi yenersek şampiyonluk gelmiş olacak ama varsın 1 hafta geç gelsin şampiyonluk, o kadar sıkıntı değil yani. :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Çarşı, maça gelmeyecekmiş.

Helal olsun.Çarşı grubuna.Sadece Çarşının değil bütün taraftarların tepki vermesi gerekiyor.İşin fişleme boyutu zaten ayan beyan ortada.Birilerinin istemediği şekilde tezahürat atılırsa bunu yapanı enselemek için getirilmiş bir sistem.
Siteye girip S.S.S kısmına baktığımızda şöyle bir açıklama var;

PASSOLİG Kart'ımın üzerindeki kulubün maçları dışındaki farklı takımların maçlarına da giriş yapabilir miyim?
Maçlara hangi kart tiplerinin giriş yapabileceği, karşılaşmanın oynandığı ev sahibi takımın ve TFF’nin vereceği kararlara bağlı olarak belirlenecektir.

Yani şimdi ben Fenerbahçe taraftarıyım.Mesela Bursa'ya gittim.Oradaki arkadaşım maça davet etti girip izleyemiyorum.Neden kartın üstünde Fenerbahçe yazıyor.Böyle saçmalık, böyle bir ayrımcılık olmaz.Zaten Türkiye'de futbolun durumu ortada düşenede bir tekme bunlar vuruyor.Helal olsun.

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aslında gayet mantıklı bir uygulama degil mi arkadaşlar abiler kardeşlerim ?
parayı veren düdüğü çalacak stada kimin girip kimin çıktığı hususunda konuya vakıf olunacak taşkınlıklar kavgalar gürültüler engellenecek ?
yanlış olan taraf neresi onu anlamadım
hani ha izlenmişiz ha izlenmemişiz?
biz zaten oraya maç izlemeye gitmiyormuyuz ?
gene bağırıp çağırın adabı ile küfür edin edecekseniz de
örnegin Zamanında tümer metine yapılan beste gibi.
stadlarda ki kavgalara holiganlıklara bende karşıyım insanlar futbol uğruna kazaya kurban gitmesin
herkezin annesi babası çoluğu çocuğu var..

hani anlamadığım nedir burada yanlış olan ?
insanın aklına ister istemez ÇARŞI bedavaya bilet alıyordu da şimdi alamıyor mu sorularını akıllara getiriyor
bir beşiktaşlı olarak ÇARSININ Yaptığını yanlış buluyorum
stadda kıyılan canın sorumluları bir ömür bulunmaması çok mu güzel ?
o acılı ananın feryadlarını dinlemek çok mu güzel ?

neresi yanlış bunun lütfen beni aydınlatın
at gözlüğü ile mi bakıyorum ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=74670]mazruf[/MENTION] söylediklerimde haksızmıyım abi ? nedir bu işin gerçeği nedir senin yorumun ?

balaban6162

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana kalırsa değil bu maç, önümüzdeki maç bile iln edemeyecek.
bu maçta ilan edemeyecek veya ettirmeyecekler. Fener neden küme düşmedi, sırf ligin tadı kaçmasın yayıncı kuruluşlar etkilenmesin, para dönüyor ortada öyle kolay mı?
Bu hafta ilan ederse geride kalan 4 hafta ne olacak! Bu hafta bir şekilde maç beşiktaşın olacak, haftaya ise düşme potasında olan Rize de maçı alır veya aldırırlar. Son haftalarda hem gerginlik ve heyecan hat safhada olacak.
Ama bu saatten sonra tabi şampiyonluğu başkası alamaz o da ayrı bir konu.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Ben saçma buluyorum bu passolig sistemini. Ben Ankara'da yaşıyorum ve sürekli Gençlerbirliği maçlarına gidiyorum. Arada bi istanbul'a Fenerbahçe maçına gitmek istediğimde giremeyeceksem neyleyim o kartı.
Sonuç olarak kart beni kısıtlamış olacak. Kim kısıtlanmak ister ki?
(tabi bu konuyu ilgili başlıkta konuşsak daha iyi olur :))

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
passolig uygumalasına gs de karşı çıkmış hayırdır arkdaşlar onca şey yazdım cevap alamadım
benim yazdıklarımın dışında başka şeyler demi var passolig uygulamasında mevcut kombineler felan kullanılamıyor mu ?
başka şehirden gelip girilemiyormu neyin nesi neden her kafadan ayrı ses çıkıyor ?
cevap verecek zatı muhterem insan benim bir iki satır üstteki yazdıklarımı da okuyarak cevaplarsa çok sevinirim ?
neyi neden desteklediğimizi bilelim ?

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Alex'in derbi yorumu

alex1_T3T3C.jpg

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Alex de Souza, sosyal medya hesabından derbi mesajı yayınladı.

Eski Fenerbahçeli futbolcu Alex de Souza Fenerbahçe ve Türkiye'yi unutamıyor.

Brezilyalı yıldız, Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Beşiktaş derbisi öncesi sosyal medya üzerinden sevenlerine mesaj gönderdi.

Instagram sayfasından Beşiktaş'a attığı bir gol sonrası sevinç fotoğrafını paylaşan Alex, "Beşiktaş-Fenerbahçe maçlarını oynamak, skorlarından bağımsız olarak her zaman çok keyifliydi" ifadelerini kullandı.
ntvspor

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Teknik direktör Ersun Yanal, sakatlıkları bulunan Webo ve Egemen Korkmaz'ın yanı sıra Cristian, Holmen ve Serdar Kesimal'i kadroya almadı. (SPORX.COM ‏@sporx )

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi ESPN’de

Spor Toto Süper Lig’de 2013-2014 sezonunun son derbisinde Beşiktaş ile Fenerbahçe bugün saat 19:00′da karşı karşıya gelecek.

Fenerbahçe, Beşiktaş karşısında galip gelirse, şampiyonluğunu ilan edecek. Siyah beyazlılar ise sahasında kazanıp dün puan kaybeden Galatasaray ile arasındaki puan farkını 4′e çıkarıp, ikincilik yarışında büyük bir avantaj yakalamayı hedefliyor.

Karşılaşma yayıncı kuruluş LİG TV’nin yanı sıra ESPN Brasil ve ESPN Brasil HD kanallarından da canlı yayınlanacak.

espn_yayin.png

KAYNAK

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Bugün maçı anlatacak spikerlerden biri, o burnunda et olan spiker değildir inşallah.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Dev derbinin 11'leri belli oldu!

Beşiktaş:
Tolga Zengin
Atiba Hutchinson
Dany Nounkeu
Pedro Franco
Ramon Motta
Veli Kavlak
Jermaine Jones
Gökhan Töre
Oğuzhan Özyakup
Olcay Şahan
Hugo Almeida

Fenerbahçe
Volkan Demirel
Gökhan Gönül
Bruno Alves
Kadlec
Caner Erkin
Mehmet Topal
Emre Belözoğlu
Raul Meireles
Dirk Kuyt
Moussa Sow
Emmanuel Emenike

LİG TV

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
GS'nin hediye ettiği ikinciliği almazsak ayıp olur artık.
Haydi Kartal'ım..

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Passolig'e tepkiden dolayı bende kahveye maç izlemeye gitmiyorum:D kahvelerde nasibini alsın bu işten:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar