Berbere Gideceklere Tavsiye!

Bu konuyu okuyanlar

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlarla muhabette işte ensem düzgün mü? Gidip düzelteyim mi? gibi sorular sorar veya bunun benzeri muhabetler geçer ben hiçbir şey anlamıyorum. Çekindiğim içinde soramıyorum. Ulan eşek kadar adam olmuşsun, bilmiyor musun ne yapacağını? gibi sorulara maruz kalmak istemiyorum. Bunun hakkında ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada bugüne kadar berbere gidipte mutlu ayrılmadım. Canıma tak etti. Ohhh bee!

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lg G4 Özellikleri desem bu başlık uçmustu ama mutlaka bildiğiniz bir konu olmasına rağmen neden cevap yazmıyorsunuz?

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
düzgün mü derken yani sağdan soldan saçlar sırıtıyor mu yoksa düzenli bir şekilde kesilmiş mi anlamında:) enseyi temizle dersen berbere ordaki saçları felan daha iyi alır kısaltır keser

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Düzenli olarak kesilme anlamında. Ben bugüne kadar berbere sadece saçıma 3 numaraya vurmaya gittim. Burda konu açtım normalde nasıl olması gerekiyor, tıraş oldun bir dahaki berbere gisişin arasında ki minumum süre ne kadar olmalı vb. sorularıma cevap bulabilmek için ama kimse de pek yardımcı olmuyor. [MENTION=284772]hamza5806[/MENTION]

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
hacı aynı durum bende de var bi kere gittim berbere tam detay anlattım... adam bi kesti 3 numaradan farkı yok :D bastım küfrü çıktım bundan sonra keserken müdahele etmek gerekmiş bunu öğrendim.. artık 2 ayda bir traş oluyorum ve sürekli tekrar ediyorum berber keserken, kesin çözüm bu :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Her zaman daimi bir kuaföre gidersen o kuaför artık sen birşey demeden senin istediğin modeli yapmaya başlıyor kuaför değiştirme fazla :D

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler. Foruma garip konulardan birini daha kazandırdık. İleride bunun için bir yazı yazılabilir. Gülümseyin :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Ulan koca adam olmuşsun, bilmiyor musun ne yapacağını?

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Saç kesimi için 20 tl alıyorlar berbere gitmek eksik kalsın .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Asgari ücretle bal gibi geçinmeye çalışıyoruz.

Mustafaltun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim kuaförüme ben sahsen yapacagım modelin fotografını gösteriyorum aynısını yapıyor adam :) ama 25-30 tl arası ücret alıyo hakediyo adam.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
düzgün saç istiyorsan ya iyi bir berbere gideceksin,yada basacaksın parayı daha da iyi bir berbere gideceksin.
forumda nasıl rahatsan orada da rahatlığını konuşturacaksın.bir fark yok.

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
düzgün saç istiyorsan ya iyi bir berbere gideceksin,yada basacaksın parayı daha da iyi bir berbere gideceksin.

:D emin misin.?

nNzbawZ.jpg

ali.clay

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Saçı sakalı aynı anda kestiririm herzaman daha berbere 10 lira üstü hiç vermedim :) 2 ayda bi giderim saç sakal yıkama ağda 11 lira :) kuafor adı altındaki kişilerin gerçek kimliği soyguncu olması lazım 20 lira bi kesime verilirmi be :huh:

İronmes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hocam iyi berber tavsiyesi yapabilir misin?

Flexix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Berberlere guvenmeyin beyler adanma özellikle model veriyorsunuz adam yinede bildiğini yapıyor tüm mahallenın saçı tarikat üyesi gibi 3 numara ile geziyoruz toplucak