Berber saçımı 3 numara yaptı :(

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Usain

Dekan
Yasaklı
:D:D:D
Sık sık saçını yıkarsan daha hızlı uzar. Islakken dışarı çıkıp hasta olma aman dikkat. :)

Son düzenleme:

crna

Asistan
Kanki ceviz sur 😂 isin sakasi goz acip kapayincaya kadar uzar. Sen duzgun beslen abuk sabuk seyler yeme cips mips cikolata falan az ye. Duzgun beslen kendine dikkat et uzar geregince.

kmurat

Dekan
Askere mi gidiyorsun diye soracaktım. Konu farklıymış.

PARAzitCELL

Dekan
Konuyu açan daha henüz çocuk yaşta olabilir, o yüzden daha ergenlik çağı ve sonrası bilgileri şimdiden vermemeli, kafası karışır hem ayıp olur :) Dikkat etmekte fayda var, böyle bi şeyi ancak çok küçük yaşta çocuklar sorun eder...

GatsuX

Doçent
Konuyu açan daha henüz çocuk yaşta olabilir, o yüzden daha ergenlik çağı ve sonrası bilgileri şimdiden vermemeli, kafası karışır hem ayıp olur :) Dikkat etmekte fayda var, böyle bi şeyi ancak çok küçük yaşta çocuklar sorun eder...
Hayir yasla alakasi yok ilk defa 3 numara sacim oldugu icin alisamadim ha birde 25 TL verdim :/

kmurat

Dekan
Fiyat normal de, Berber acemi. bir tek 3 numara traş biliyormuş.

LifeStyle

Asistan
kafanı üşütme, bere kullan soğuk havalarda.. uzar yakında, meraklanma, ekstra hiçbirşey sürme yada yiyip içme.. standart yaşamını sürdür.

bi yanlışlıktır olmuştur. bende de bir kere makinanın tarağı çıkmıştı, caaart diye enseden gitmişti. kuaför düzelteyim derken bayaa bir saç gitmişti. dedim "olsun, napalım" takma kafana yani. olmuş bir kere. güzel bereler var onlardan al, üşütme kafanı yeter.

Sardaukar

Profesör
ne güzel bir kaç ay berber masrafı yok

benim rekorum 2.5 ay berbere gitmeme olarak

benim saç uzayınca kuru ve sert oluyor ondan çok kaşıntı yapıyor bende 3 veya sıfıra vurduruyorum

kabarıp kuru olmasa uzun saç severim

GatsuX

Doçent
Cevaplariniz icin tesekkurler dostlar bende alistim 3 numaraya haziranda tekrar 3 numara yapmayi düşünüyorum :D

stat counter