Benden Videomu İstemiştiniz? Sözümü Tuttum

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
wwhirlwind arkadaşım haklısın ;) yalnız..

Tunin arkadaşımın trafiğe kapalı alan önerisi var zaten :

(tuningmert) 100-120 liraya bir havaalanı kiralayabiliriz

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
TuningMert dedi ki:
RuNaL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
Wolf-sdn dedi ki:
TuningMert dedi ki:
İçiniz rahat olsun hocam bu saate kadar bişi olmamış birdaha olmaz.siz işinizi ferah utun ;)

Allah korusun tuningmert. :(
+1

bişey olmaz daha biz yarışcaz :) ama ben daha acemi sayılırım yanında

max hız: 210 :) daha geliştircem :)

Tamam hocam sen birazdaha geliştir kendini ;) ben Pınarbaşı pistini çok seviyorum.İstanbul park biraz yavaş kaldığı için bence Pınarbaşında yapalım.Veya rolling istersen 100-120 liraya bir havaalanı kiralayabiliriz ;)

olur zamanı gelince ayarlarız :)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
warkortali dedi ki:
Tuning dostum özledim seni neyse yine buradasın ;)
Videolardan adrenalin fışkırıyor, araçta ben tuning mert'im diyor :D ;)
Sana ben rakip olmak istesem'de aracım ''diezel hyundai accet'' rakip olamaz :D ama bu araç ile 220 yapmıştım bende sürati severim B)

Övgüler için teşekkür ederim ;) Yalnız moralinizi bozmak istemem ama siz 0 den 100 e varana kadar ben 200 siz 200 e varana kadar ben yolu bitirmiş olurum :p bence zevk almak için arkadaşlarınızdan güçlü arabalar bulabilirsniz çok güzel olur ;) çünkü 70-96 hp lik araçlarla yaklaşık 210 hp lik araç ile rolinge kalkmaz hem amaçsız hem komik olur :)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
wwhirlwind dedi ki:
bu tur seyleri trafige kapali yerlerde ve baska insanlarin hayatlarini tehlikeye atmayacak sekilde dikkatli bir sekilde yapsaniz iyi olur bu isin ne havasi olur ne de gosterisi filan elinize bisey gecmez ... sadece sen olsen yada zarar gorsen neyse hic uzulmem kasindi buldu cezasini der gecerim ama senin gibilerin yuzunden nice masum insanlar hayatlarini kaybediyor yada sakat kaliyorya iste ona uzulurum umarim asagidaki resimdeki gibi bir sonun olmaz sadece kendi hayatini degil kimsenin hayatini tehlikeye atmazsin ....

http://img139.imagevenue.com/img.php?image=th_92653_hiz_olum_getirir_122_477lo.jpg

Arkadaş.bu tür şeyler araçları seven bir insan için hiçbiyede bulunamaz bir nimet.herkezin zevki başkadır.Senin lafların anca makascı magandalara ve yolun ortasında yada bilmemnerde drift yapmaya çalışan şöför bozuntularına yakışır ancak.tamam bizim yaptığımızda hoş şeyler değil ama en azından boş bir şeritte yapıyoruz.hem o hızda hiçkimse benim önüme çıkarak kendini tehlikeye atamaz hem önümdeki birisi şerit değiştiremez ;) korkma gereli ikazları zaen yapıyoruz ve elimizden geldiğince kapalı yerlerde yapmaya çalışıyoruz ;)

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Tuning yalnız bir yazımı kaçırmışsın fark edemedin heralde diezel hyundai accet ile 220 yapıyorum demişim :} o yanlış oldu çünkü accent maximum 170 basıyor ;D o demek istediğim 120 olacaktı :D hep aklım daha hızlı olmak istemekte ya o bakımdan bende öle yazmışım ileride bir gün kapışırız seninle :) ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Önemli dğeil ben Runalla kapışırken sen yanıma biner kameraya çekersin yarışı.Sonra buraya veririz videoyu :D

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
TuningMert dedi ki:
Önemli dğeil ben Runalla kapışırken sen yanıma biner kameraya çekersin yarışı.Sonra buraya veririz videoyu :D

Ben senin yanın'da oturup bide kamera kaydı yapacam ölemi :S :D

zawx

Asistan
Reaksiyon puanı
3
aga bıde aracın resımlerını koysana cok guzel olur

zawx

Asistan
Reaksiyon puanı
3
öyle dıosunda merak edılen araba senınkı nasıll zaten temın mını couper s gordum bı modifiye yapmıus dayın super dı sımdı herkes mını yı bılıo ama modşfiyelı cart mı curt mu onu bılmıuoz aga

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
zawx dedi ki:
öyle dıosunda merak edılen araba senınkı nasıll zaten temın mını couper s gordum bı modifiye yapmıus dayın super dı sımdı herkes mını yı bılıo ama modşfiyelı cart mı curt mu onu bılmıuoz aga

Anlamadım ama benim aracım modifiyeli değilki.Zaten kendisi doğuştan modifiyeli :D

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Kamera Sahibi = Barış Akarsu (M) ? Doğru mu

zawx

Asistan
Reaksiyon puanı
3
barıs ın ve kamera bu kadar dandırık parası mı yokmus kı ben satam sana tunıng benm dukkandaklerıden

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
zawx dedi ki:
barıs ın ve kamera bu kadar dandırık parası mı yokmus kı ben satam sana tunıng benm dukkandaklerıden

Arkadaş tabiki değil.Biz o videoyu küçültecez derken ne şekillere giriyoruz :D

zawx

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kısa ve öz sana makine lasım saalım aga hemn

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Araçta Turbo ve Blow off uygulaması varmı acaba gerçi hava bırakma sesi duyamadım ama yinede sormak istedim :)

Şu ana kadar 200 km hızına bile ulaşamadım.İlerde sağlam bir araç aldığımda ilk işim bu olcak.Benim fiesta'da yaparda yokuş aşağı yol lazım ;D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Mr.Fastfinger dedi ki:
Araçta Turbo ve Blow off uygulaması varmı acaba gerçi hava bırakma sesi duyamadım ama yinede sormak istedim :)

Şu ana kadar 200 km hızına bile ulaşamadım.İlerde sağlam bir araç aldığımda ilk işim bu olcak.Benim fiesta'da yaparda yokuş aşağı yol lazım ;D

Yok hocam araçta heards dışında bir uygulama yoktu.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Buralar nereler nerelerde yarışlar yapılıyor istanbul da mı? Bazen ankaradakileri izlemeye gidiyorm eskişehir yolunda felan rastlayabiliyorum. belki karşılaşırız bir gün.