Benden Videomu İstemiştiniz? Sözümü Tuttum

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Videolar güzelmiş Mert. Artık senden bol bol video bekliyoz. Ona göre :D

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Mert şu üçüncü video da hız kaça kadar çıkıyor yaw :D
Bu arada son video yu izledikten sonra ilk sorumu geri almaya karar verdim :D :D ;D ;D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Rolling Yaptığımız için 240 civarında bıraktım ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
4. Videoda ben ilk başlangıçta tabir-i caizse durmak zorunda kaldım önüme otobüs çıktı kameradan görmüşsünüzdür.ondan sonra yetiştim yoksa baştan sonra götürürdüm ;)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Aradaki konuşmalar yabancı dilde mi yoksa ben mi anlamıyorum :D

Son video da oldukça ilginç:Viraj yok, ışık yok, başka araç yok, hız çok.İbre sona vurup kilometre sayacını parçalayacak diye korktum bir an :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Yok sen anlamıyorsun :) hangi videoyu diyorsun en sonuncusunumu?

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
ilkinde ben arkadan hızla gelirken nası geliyor nası geliyor diyorlar ben yokum o araçta yandan geçen kırmızı benim

son videoda ise bi karışıklık oluyor cliomu o ne diye soruyor ne o diyorum en sondada hay ananı diyorum yolun bittiğini görünce.yolun ilginçliğii soruyorsan eski uçak pisti yazmıştım yukarda :)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
hehe bende seni özlemişim wolf.yeni yakaladım forumda nerlerdeydin :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
TuningMert dedi ki:
ilkinde ben arkadan hızla gelirken nası geliyor nası geliyor diyorlar ben yokum o araçta yandan geçen kırmızı benim

son videoda ise bi karışıklık oluyor cliomu o ne diye soruyor ne o diyorum en sondada hay ananı diyorum yolun bittiğini görünce.yolun ilginçliğii soruyorsan eski uçak pisti yazmıştım yukarda :)
"Hay ananı" lafını 120 ytl alan liman müdürüne mi dedin :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Hayır o hızla giderken yolun bittiğini görünce :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Hayır Barış akarsu yanımdaki arkadaşın yakın bir arkadaşı idi. vefat etmeden önce kamerayı yanımdaki arkadaşıma vermiş.vefat ettikten sonra onda kaldı...

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Allah kaza bela vermesin diyecek oluyorum modifikasyon abileri için ama çok fazla dolanıyorsunuz be abi cami duvarı civarlarında !

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
İçiniz rahat olsun hocam bu saate kadar bişi olmamış birdaha olmaz.siz işinizi ferah utun ;)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
TuningMert dedi ki:
İçiniz rahat olsun hocam bu saate kadar bişi olmamış birdaha olmaz.siz işinizi ferah utun ;)

Allah gecinden versin elbette ama baksana benim hakkımda da bi' şeyler yazıyor mu !?

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
RuNaL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
Wolf-sdn dedi ki:
TuningMert dedi ki:

Allah korusun tuningmert. :(
+1

bişey olmaz daha biz yarışcaz :) ama ben daha acemi sayılırım yanında

max hız: 210 :) daha geliştircem :)

Tamam hocam sen birazdaha geliştir kendini ;) ben Pınarbaşı pistini çok seviyorum.İstanbul park biraz yavaş kaldığı için bence Pınarbaşında yapalım.Veya rolling istersen 100-120 liraya bir havaalanı kiralayabiliriz ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Buyrun bida biraz eski ama güzel bir videom.araçta değişken subab zanalaması olduğu için 1-2 vites oranları çokkötü fakat 3-4-5-6 da coşuyor :D profilimi karıştırırken denk geldi.ilk bunu yüklemişim zaten.Ama yalnız sen stock megane ile gelirsen işin zor.Tur bile bindirebilirim :) :p :*<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=f_NZdUHqCeY

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
cocuklar kasınmayım bırgun saka dedıgınız gercek olacak olumun sıcaklıgında nekadar gereksız yere kendımı tehlıye atmısım dersınız yapmayın boyle seyler genclıgınızın kıymetını bılın azraılle makara yapmayın yatmadan once adıle nasıtın arsıvden ogutlerını dınleyın

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Tuning dostum özledim seni neyse yine buradasın ;)
Videolardan adrenalin fışkırıyor, araçta ben tuning mert'im diyor :D ;)
Sana ben rakip olmak istesem'de aracım ''diezel hyundai accet'' rakip olamaz :D ama bu araç ile 220 yapmıştım bende sürati severim B)

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bu tur seyleri trafige kapali yerlerde ve baska insanlarin hayatlarini tehlikeye atmayacak sekilde dikkatli bir sekilde yapsaniz iyi olur bu isin ne havasi olur ne de gosterisi filan elinize bisey gecmez ... sadece sen olsen yada zarar gorsen neyse hic uzulmem kasindi buldu cezasini der gecerim ama senin gibilerin yuzunden nice masum insanlar hayatlarini kaybediyor yada sakat kaliyorya iste ona uzulurum umarim asagidaki resimdeki gibi bir sonun olmaz sadece kendi hayatini degil kimsenin hayatini tehlikeye atmazsin ....

http://img139.imagevenue.com/img.php?image=th_92653_hiz_olum_getirir_122_477lo.jpg