Bende Şu Pubg Mobile TeTik Tuşlarından Var.Ama Her Zaman Basmıyor Takılıyor Falan.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kullandıkta yazıyoruz değilmi aynı sorunu bizde yaşadık iki parça halinde satılan tetik tuşları çalışmıyor sıkıntı çıkarıyor konsol gibi olanlar var telefonu üzerine yerleştiriyorsun onlar sıkıntı çıkmıyor..
Ben konsol gibi olandan aldım bazen basıyor bazen basmıyor.Sorunu çözebildiniz mi ?

Logithx

Profesör
Ben konsol gibi olandan aldım bazen basıyor bazen basmıyor.Sorunu çözebildiniz mi ?
Bende konsol gibi olandan var şimdiye kadar basmama gibi birşey olmadı sadece ateş butonlarının ikisini aynı yere çekince üst üste koyunca sıkıntı yarattı onları ayırınca hiç bir problem yaratmadı..

stackman

Asistan
Ekranı bozuyor o tetikler. Ayrıca cidden keyif alıyor musun? İyi oynuyorum diye kendini kandırıp tatmin mi oluyorsun?

Sana tavsiyem tetikleri çöpe at ve 3 parmak oynamaya alış. 2-3 gün sıkıntı çekersin sonrasında ise sanki yıllardır 3 parmak oynuyor gibi olursun.

Logithx

Profesör
Ekranı bozuyor o tetikler. Ayrıca cidden keyif alıyor musun? İyi oynuyorum diye kendini kandırıp tatmin mi oluyorsun?

Sana tavsiyem tetikleri çöpe at ve 3 parmak oynamaya alış. 2-3 gün sıkıntı çekersin sonrasında ise sanki yıllardır 3 parmak oynuyor gibi olursun.
Trlefonun üstüne takılan tetikler ekrana başkı uyguladığı için evet zararlı konsol gibi olanlar ekranla bir teması yok sadece sen kullandıkça ekrana temas ediyor ayrıca herkes kullanıyor..

stat counter