Ben nasıl erkeğim?

Bu konuyu okuyanlar

Cgrkzldg

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
21 yaşıma giricem bu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı özgüvenim çok düşük çekingenim artık bir şeyler yaşamak istiyorum bu yaşıma kadar hiç ilişkiye girmedim çok istiyorum ama özgüvenim düşük maddi durumumuz iyi ama bende özgüven yok?

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Aktiviteler yap.
Sosyalleş tek amaç sosyalleşmek.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
21 yaşıma giricem bu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı özgüvenim çok düşük çekingenim artık bir şeyler yaşamak istiyorum bu yaşıma kadar hiç ilişkiye girmedim çok istiyorum ama özgüvenim düşük maddi durumumuz iyi ama bende özgüven yok?

Bir şeyler yaşamak istiyorsun ancak bunun için çaban var mı? öyle istemek ile olmaz maddi durumunda iyiymiş öz güven eksikliğine neden olan durum nedir? öncelikle bunun üzerine gitmen gerekiyor gerekirse uzman desteği almalısın

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Benimde hiç sevgilim olmadı şimdilik mutluyum dırdır yok

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Sevgili falan boş iş sadece kendine bak ve kafan rahat olsun mutluluğuna önem ver

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Çare spor!
Özgüvenin yerine gelir.

Silinsin Hesabımm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Yalnız değilsin. Ben de aynı sıkıntıları yaşıyorum. 20 yaşındayım ve benim de hiç sevgilim olmadı. Benim de özgüvenim yok ve çok çekingen biriyim. Bu sorunların çözümü böyle söylenip beklemek değil. Çaba harcamamız gerekiyor. Sosyalleşmemiz gerekiyor. Sosyalleşme olursa birçok şey düzelecektir, yalnızlık bir nebze olsun azalacaktır. Sosyalleşmek hemen olacak bir şey değil. Zorlanarak da olsa insan içerisine karışmamız gerekiyor. Sevgili olmasa da olur, önemli olan kendimiz.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Boş ver, arkadaşlarım dediği gibi; spor yap. Spor yap sen onları değil; onlar seni ararlar. :) Saygılı, efendi ol ayrıca. Bu seni daha iyimser yapar.

Silinsin Hesabımm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Şimdiki kızlar paraya bakıyor
Vücut tip önceden di
Genelde kızlar artık paraya bakar olmuş, doğrudur ama hepsi değil. Zaten o kızlardan hayır gelmez. Bize gerçekten değer veren kızlarla birlikte olmamız gerekiyor. Böyle bir durum zor, biliyorum ama beklemekten başka çaremiz yok.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Genelde kızlar artık paraya bakar olmuş, doğrudur ama hepsi değil. Zaten o kızlardan hayır gelmez. Bize gerçekten değer veren kızlarla birlikte olmamız gerekiyor. Böyle bir durum zor, biliyorum ama beklemekten başka çaremiz yok.
Samanlıkta iğne bulacağız

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kader. Önümüze çıkar herhalde biri.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Şuan aynı durumdayız,yalnız değilsin.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ortaokul ve lise dönemlerimde bende öyleydim. Bu sebepten dolayı çok kaybım oldu. Hatta yanı başımda oturan kıza açılamamış yıllar sonra tesadüfen sosyal medyada karışılaşıp geçmişi konuşurken onunda beni sevdiğini öğrenmiştim :))
Sonralarında o zinciri bir şekilde kırdım zaten bir ilişkiye başladığınızda o özgüven problemi yavaştan yok olup gidiyor. Ama bunun için biraz atak yapmak lazım. Özgüven eksikliliğini giderdiğin zaman da her şey yerine oturacaktır.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bunlar Gibi Olucan Takma Fazla İlk Önce Düzenini Kur Gerisi Gelir Zaten

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bilgisayar başında az durun. Sosyal aktivitelere yazılın, biraz insanlar arasına karışın. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir zaten.

zuzu347

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Siz kendinizi seçtirmeye çalışıyorsunuz. O iş öyle değil önce siz kızı seçip daha sonra kendinizi kabul ettireceksiniz. Öyle her kız paraya baksaydı ortada ilişki kalmazdı kusura bakmayın.

Son mesajlar