Ben böyle bir seviyeli forum sitesi görmedim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sireno52

Asistan
Arkadaş adam gibi bir forum sitesi yapmışsınız yapanların ellerine sağlık DH adlı siteye giriyorsun işleri güçleri siyaset olmuş soz hakkıda vermiyorlar yani taraf tutuyorlar site çoluk çocuk dolmuş a partisi ile b partisi c partisi konuları açılıyor a partisi c partisi konuları ekrandan kaldırılmamiş ama söz haki ihtiyacı duyan biri bir konu açtımi anında kapatıyorlar ama burası süper siyaset yok burda yardım ihtiyaçlari anında gideriyor bu siteyi acandanda yardımı esirgemeyen lerden de Allah razı olsun herkese çok teşekkür ederim

Ufuk

Creative Mod
Yönetici
Super Moderator
Forumumuzda siyaset yasaktır. Sadece genel seçim zamanı izin verilmektedir. Bunun dışında siyaset yasak olduğu gibi ceza uygulamamız mevcuttur.

sireno52

Asistan
Aslında hep. Yasak olsa daha iyi olur zira falanci parti savunucusu filancı parti savunucusu birbiriyle dalasiyor sanki kazanan taraf cebine para verecek siyaseti onlar yapıyor kalp kırmayı biz alaycı alaycı konuşmalar. Asagalamalar ne gereği var işin sonunda ülke menfaati var ama takım tutar gibi birbirine üstünlük taşlamalar anlamsız bence

stat counter