Beklemelimiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Mekansız Şair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P20 pro almayı düşünüyorum fakat çıkalı baya olduğundan p30 proyu beklesem mi diye düşünüyorum almanyadan alacağım için daha erken elime gelir sizce p30 beklemelimiyim , beklersem ne kadar beklerim ve fiyati ne kadar olur ortalama yardimci olursaniz cok sevinirim

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
P20 pro almayı düşünüyorum fakat çıkalı baya olduğundan p30 proyu beklesem mi diye düşünüyorum almanyadan alacağım için daha erken elime gelir sizce p30 beklemelimiyim , beklersem ne kadar beklerim ve fiyati ne kadar olur ortalama yardimci olursaniz cok sevinirim
İsterseniz Mate 20 serisine de göz atabilirsiniz. Olmazsa p30’u beklemek mantıklı olabilir. Fiyatı bilinmiyor ama ucuz olmayacağı kesin.

Şu anda bile p20 pro gayet iyi bir cihaz.

Mekansız Şair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@TheTruthHurts mate serisi cok kaba telefon geldi p serisi hosuma gitti cikis tarihini bekliyorum umarim cok geç surmez

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
20 şubat gibi Galaxy S10'un tanıtımı olacak. En son teknoloji ile daha uygun fiyata satılacağı konuşuluyor. Galaxy S10'u şimdiden tavsiye ederim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İkinci entry olacak ama xs max veya xs, xr getirtmek daha mantıklı bence en azından satarkende belli bir değeri olur hatta aldığın fiyatı bile çıkartırsın dışarda yada burda daha sonra onun üstüne az ilave ile yeni bir cihaza geçersin birde bunu düşün. :D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
P20 pro fiyatını haketmiyor o fiyatta Note 9 var ,p30 un fiyatı mate 20 proyla aynı fiyattan çıkacak, s10 ları beklemeni tavsiye ederim yada yurtdışından xs max yada xs alabilirsin

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Buğün zam açıklandı bir an önce bir cihaz alın

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Hertürlü zam alacak
Hiç gördün mü size acıdık zam yapmayacağız diyeni?
Okuduğunu anlamıyorsun sanırım. Ben zam olmayacak mı dedim ? Yalan ve yanlış kelimelerinin anlam farkını bildiğini umuyordum.
10 Gün sonra mobil dünya kongresi var. Orada tanıtılan cihazlardan sonra mevcut cihazların fiyatlarında illa ki düşüş olacaktır.
Bu yasa meclisten geçip resmi gazetede yayınlandıktan sonra yürürlüğe girer. Olurda 15 gün sonra bu yasa geçerse arada ki 1₺de neden fazladan ücret ödesin ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Okuduğunu anlamıyorsun sanırım. Ben zam olmayacak mı dedim ? Yalan ve yanlış kelimelerinin anlam farkını bildiğini umuyordum.
10 Gün sonra mobil dünya kongresi var. Orada tanıtılan cihazlardan sonra mevcut cihazların fiyatlarında illa ki düşüş olacaktır.
Bu yasa meclisten geçip resmi gazetede yayınlandıktan sonra yürürlüğe girer. Olurda 15 gün sonra bu yasa geçerse arada ki 1₺de neden fazladan ücret ödesin ?

Siz o düşüşü bekliyorsanız şöyle söyleyeyim cihazlar tanıtılır ve türkiye'ye en erken 1/2 marka modeli gelir ve onlarda hemen gelmez buraya. Hatta firmalarda akıllı bu zam muhabbettine geciktirirler getirmeyi ki geldiği gibide hemen indirim yansıtmazlar. Zannedersem erken getirecek olanlarda samsung & huawei.

burstlymode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Siz o düşüşü bekliyorsanız şöyle söyleyeyim cihazlar tanıtılır ve türkiye'ye en erken 1/2 marka modeli gelir ve onlarda hemen gelmez buraya. Hatta firmalarda akıllı bu zam muhabbettine geciktirirler getirmeyi ki geldiği gibide hemen indirim yansıtmazlar. Zannedersem erken getirecek olanlarda samsung & huawei.
sizce en erken indirim ne zaman olur ?

burstlymode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Son mesajlar