beklemede şarj azalması

Bu konuyu okuyanlar

Htcc001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 6 plus telefonumun beklemedeyken şarjı azalıyor. Bataryayı değiltirdim ancak sorun devam etmekte. Telefonu sıfırlama restore etme gibi şeyleri denedim ama düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Telefonun kullansanızda kullanmasanızda şarjı azalır ama aşırı bir şarj düşmesi varsa sorun vardır tabi

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
lityum polimer pil olsaydı eğer bekleme durumunda neredeyse hiç enerji kaybetmiyorlar. mesela venus v4 üm sabah bıraktığımda 6 saat sonra baktığımda yüzde yine aynı kalıyor ve pili lityum polimer. tabi ben o ara interneti kapatıyorum.

Htcc001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonun kullansanızda kullanmasanızda şarjı azalır ama aşırı bir şarj düşmesi varsa sorun vardır tabi
%40 gibi bir azalma söz konusu

---- Mesajlar birleştirildi ----

lityum polimer pil olsaydı eğer bekleme durumunda neredeyse hiç enerji kaybetmiyorlar. mesela venus v4 üm sabah bıraktığımda 6 saat sonra baktığımda yüzde yine aynı kalıyor ve pili lityum polimer. tabi ben o ara interneti kapatıyorum.
Bende de yoktu böyle bir sorun son 1 aydan beri var

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
%40 çok ciddi bir oran. Geçenlerde ''Planlı Eskitme'' adı altında bir haber yayınlanmıştı Apple hakkında. Onunla bir alakası olabilir mi acaba?

ilkera1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Benimde iphone 6 cihazım gece uyurken bıraktığımda sabah bi kalkıyorum %35, 40 gibi bi azalma söz konusu pil sağlığı kısmına geldiğimde %97 yazıyor sorunun neyden olduğunu çözemedim sanırım aynı şeylerden mağduruz

Htcc001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
Benimde iphone 6 cihazım gece uyurken bıraktığımda sabah bi kalkıyorum %35, 40 gibi bi azalma söz konusu pil sağlığı kısmına geldiğimde %97 yazıyor sorunun neyden olduğunu çözemedim sanırım aynı şeylerden mağduruz
Şarj entegre sorunuymuş sanırım sizinkide aynısı değiştirilip düzelebiliyormuş şarj entegresi

Arka planda çalışan bir uygulama vardır öyleyse ayarlar pil sekmesinden bi bak istersen
Yok öyle bi sorun değilmiş şarj entegre sorunuymuş bugün baktırdım

Son düzenleme:

ilkera1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj entegre sorunuymuş sanırım sizinkide aynısı değiştirilip düzelebiliyormuş şarj entegresi

Yok öyle bi sorun değilmiş şarj entegre sorunuymuş bugün baktırdım
ne kadar fiyat verdiler ?

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ayni sorun bende de mevcut. İphone 6 kullanıcısıyim pil sagligim %82 fakat su gibi gidiyor sarjim