Bekir'den Hayat Öpücüğü!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by efsane

[email protected]
Yönetici
Admin
Arkadaşım nerenle okuyorsun bilmiyorum.
Git bekir gay olmuş milleti öpüyor diye konu aç umrumda değil.
Ama maçın konusunu açıp altına da " aha bu da öpücük" diye konuyla alakasız bi fotoğraf koymak nedir? Niyetin belli hala kendini savunuyorsun.
Konuyla alakasız değil.

Neyse, nasılsa anlamayacaksın. :)

muratteas

Dekan
Resmi istedikleri gibi algılayan zavallılara bu kare yeter. Yeri gelince anti ırkçı, hümanist kesilenler sizi.

CeZZa

Asistan
[video=youtube;nj0Emr4o_U0]http://www.youtube.com/watch?v=nj0Emr4o_U0[/video]

WebNick

Profesör
öncelikle konuyu abartacak birşey yok. sevincini tutamayan bir taraftarın art niyetsiz bir şekilde golü atan futbolcuya karşı sevgisini göstermek isterken ortaya çıkan bir kazadır bu. ben böyle düşünüyorum. fakat inanın çok komik takılmalara yol açıyor bu durum. öncelikle fenerbahçeli bekir ve fenerli taraftarların hoşgörüsüne sığınarak zihni sinir birkaç caps ve swf paylaşacağım. lütfen gereksiz gere kızmayın ve konuyu abartmayın. hakikaten komik.

cobra11

Profesör
by efsane yılların deneyimi böyle bi konu açmaz diye düşünüyodum yanılmışım. yani bu konu bildiğin tartışma konusu. böyle konu açan bir çok arkadaş forumdan uzaklaştırılmışken, senin açman bana garip geldi biraz.

by efsane

[email protected]
Yönetici
Admin
@by efsane yılların deneyimi böyle bi konu açmaz diye düşünüyodum yanılmışım. yani bu konu bildiğin tartışma konusu. böyle konu açan bir çok arkadaş forumdan uzaklaştırılmışken, senin açman bana garip geldi biraz.
Hocam benzer bir konu, Galatasaray tarafında açıldı. Açan arkadaşa ceza vermedik ve konuyu kilitlemedik zamanında.

Bunda da bişey yok.

Bence. :)

vaas

Asistan
Arkadas tatmin oldu konuyu acarak

Tamam guzelsin hossun.

3D-Clan

Profesör
BEyler abartılcak bir şey yok rakip takımla dalga geçilebilir siz sabriyele azmı dalga geçtiniz bizde bekirle geçiçez :D :D

mila12

Dekan
Onursal Üye
İyide öpme yokki. Sevincini taraftara haykırıyor

adrasa

Dekan
Taraftar oyuncuyla bir olmuş :) :)

Suçlu yine biz olduk hadi başladık yine.

Madem öyle konu kitlensin, adam akıllı bir başlıkla açsın kim açıyorsa.

3D-Clan

Profesör
Brazzers gururla sunar :D :D Facebookta yankısı devam ediyor :D

adrasa

Dekan
Brazzers gururla sunar :D :D Facebookta yankısı devam ediyor :D
Sende sabır mı sınıyon ortamı germek için mi gönderdiler naptılarsa, artık kendi konularınızda yazın.Gelip burada böyle 8.sınıfa giden çocuklar gibi konuşma.

Millet kendi takımının konusundan çok bizim konularda ortamı germek için seviyesizce konuşuyor. Sonra ortam gerildi mi kaçıp gidiyorlar ?

3D-Clan

Profesör
Sende sabır mı sınıyon ortamı germek için mi gönderdiler naptılarsa, artık kendi konularınızda yazın.Gelip burada böyle 8.sınıfa giden çocuklar gibi konuşma.
Olan biteni yazıyorum ben siz Sabriyle çok dalga geçtiniz :D Biraz da biz geçelim çok mu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter