Behzat Ç. Bitmesin Yeni Kanala Geçsin

Bu konuyu okuyanlar

meksus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiyenin sağlam dizilerinden bir tanesi olan Behzat Ç.'ye yapılan baskılar ve düzensiz yayınlamalar artık hepimizi çileden çıkartmış durumda.Sosyal medya'da bir kampanya başlatıyoruz ve behzat ç.'yi seven herkesin bu kampanyaya katılmasını bekliyoruz teşekkürler ;
http://imza.la/behzat-c-bitmesin-yeni-kanala-gecsin

meksus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kampanyaya desteğimizi verelim mümkün olduğunca twitter dahil tüm sosyal medyadan linki yayınlayalım teşekkürler

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bende seven bir izleyiciyim ama bitmesi gerekiyorsa bitsin. Sağlık olsun :)

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bitsin la bitsin cıvımaya başladılar önceki sezonların tadı yok

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
İşin tadını kaçırmadan bitsin bencede :D Efsane diziydi diye hatırlayalım daha hoş olur gibi :D

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Bir dizi 2 sezondan sonra bitmesi gerekir yoksa git gide tadı kaçmaya başlıyor. Evet geçen senenin senaryosu daha güzeldi, büyük ihtimal konu bulamıyorlar artık.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ercüment Çözer bi öleydi iyiydi... :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
böyle bir şey olmaz maalesef önceden kararlaştırılmış bir şey kanalla ilgisi yok.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Normalde bu dizi bir sezonda biter bilemedin iki :) ama artık bitsin yavvv. Zaten dizi dediğin 24 bölümde bitmeli :)

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sıkı takipçisiydim ama tadı kaçmadan bitsin... Ne öyle Yalan Rüzgarı gibi uzayıp n'olacak

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
bende çok severek izliyorum ve bitmesini istemiyorum ama ne yaparsak yapalım boşuna. çünkü 3.sezon son sezonudur ve 100. bölümde final yapacaktır.:(

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arka Sokakların 7 sezondur hâlâ yayında olduğu yerde Behzat Ç. nin bu kadar kısa olmaması gerekir.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
BEHZAT Ç. NE ZAMAN EKRANA VEDA EDİYOR; İŞTE FİNAL TARİHİ

Star TV'nin fenomen dizisi 'Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi'nin final tarihi belli oldu.

Adam Film'in ilk bölümünden itibaren kendi seyircisini oluşturan dizisi "Behzat Ç." ekrana erken veda ediyor. Star TV ile yaşanan ödeme sıkıntısı nedeniyle dizinin yayın tarihleri bu sezon fanlarının tepkisini çekmişti.

Dizi ekibinin 15 bölümlük ücretlerini henüz alamadığı TV piyasasında konuşuluyordu. Bu nedenle bazı haftalar ekrana gelmeyen ya da eski bölümleri yayınlanan dizinin final tarihi de erkene alındı. Fanlarının haziran ortasında bitmesini beklediği dizi mayıs ayında ekrana veda edecek. Serdar Akar'ın genel yönetmenliğini yaptığı dizinin son bölümü 10 Mayıs'ta ekrana gelecek.

Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü oynadığı dizi biter bitmez sinema filminin çekimleri başlayacak. Şu günlerde yeni filmin senaryo çalışmaları sürüyor.

Kaynak

Umutcann

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence tadında bırakmaları en iyisi. İyi bir dizi olarak kalsın.

LSBD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üstler cok tırsmıs, ondan Behzat Che bitiyor.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
HA ne biiiiiiiiiiip :D:D
aslında iyi dizi ama muhteşem yüzyıla atarlanıp starı sildiğim için izleyemiyorum:D:D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[h=4]Behzat Ç.'de "son iki"[/h]Star TV'nin sevilen dizisi Behzat Ç. Mayıs ayında veda ediyor.

88151-behzat-c-de-son-iki-190-130.jpg

Dizinin başrol oyuncularından Erdal Beşikçioğlu Twitter sayfasına yazdığı "Behzat Ç. son iki" notuyla dizinin mayıs ayında biteceğini duyurdu.

Kaynak

Not : Özleyeceğiz ya la... :)

Reaksiyon puanı
10,324
birkaç bölümünü kısmen görebilme imkanım oldu, alkol tüketiminden başka bişey göremedim. bir daha da izlemedim zaten.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
birkaç bölümünü kısmen görebilme imkanım oldu, alkol tüketiminden başka bişey göremedim. bir daha da izlemedim zaten.
hahahha:laugh: [MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION] senden de farklı bir yorum beklenemezdi zaten. yine konulara tarafçı cevaplar veriyorsun. lütfen ama lütfen demokratik yaklaş. bu şekilde hiçbir yere varamazsın. yada sen samanyolu tv ve kanal 7 dizileri izlemeye devam et:p behzat ç. 'nin bitmesindeki en büyük etken de dizinin muhalif olmasıdır. eskiden tv'lerde alkol, sigara ve küfür serbestti. hatta nejat uygur öyle küfürler ediyordu ki o.ç bile diyordu. o derece sansürsüzdü tv'ler. ha ne oldu şimdi beni etkiledi mi? hayır. sigara ve alkol hiç kullanmadım. çok çok kızmadan da küfür falan da etmem. lütfen bırakın bu yok alkol alıyorlar, yok küfür ediyorlar muhabbetini.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
hahahha:laugh: @|SeYYaH| senden de farklı bir yorum beklenemezdi zaten. yine konulara tarafçı cevaplar veriyorsun. lütfen ama lütfen demokratik yaklaş. bu şekilde hiçbir yere varamazsın. yada sen samanyolu tv ve kanal 7 dizileri izlemeye devam et:p behzat ç. 'nin bitmesindeki en büyük etken de dizinin muhalif olmasıdır. eskiden tv'lerde alkol, sigara ve küfür serbestti. hatta nejat uygur öyle küfürler ediyordu ki o.ç bile diyordu. o derece sansürsüzdü tv'ler. ha ne oldu şimdi beni etkiledi mi? hayır. sigara ve alkol hiç kullanmadım. çok çok kızmadan da küfür falan da etmem. lütfen bırakın bu yok alkol alıyorlar, yok küfür ediyorlar muhabbetini.

Katılıyorum, aşk, meşk dizileri varken Behzat Ç.'nin küfürleri, alkolleri, sigaraları batmasın. Behzat Ç.'ye kötü yorum atacaklar ilk önce Televizyondaki aşk, meşk dizilerine yorum atsın.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
hahahha:laugh: [MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION] senden de farklı bir yorum beklenemezdi zaten. yine konulara tarafçı cevaplar veriyorsun. lütfen ama lütfen demokratik yaklaş. bu şekilde hiçbir yere varamazsın. yada sen samanyolu tv ve kanal 7 dizileri izlemeye devam et:p behzat ç. 'nin bitmesindeki en büyük etken de dizinin muhalif olmasıdır. eskiden tv'lerde alkol, sigara ve küfür serbestti. hatta nejat uygur öyle küfürler ediyordu ki o.ç bile diyordu. o derece sansürsüzdü tv'ler. ha ne oldu şimdi beni etkiledi mi? hayır. sigara ve alkol hiç kullanmadım. çok çok kızmadan da küfür falan da etmem. lütfen bırakın bu yok alkol alıyorlar, yok küfür ediyorlar muhabbetini.

Like!

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Başka kanala geçsin bence film tadında bir dizi oy verdim inşallah bir işe yarar.