Bedava vps vds veren site varmı?

Bu konuyu okuyanlar

Arıza_Çözüm

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Kredi kartı istemeyen tam root erişimli windows sunucusunu veren site varmı? isterse 1günlük olsun acil vps veren site varmıdır?

FreshSxS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Malesef yok kardeşim ama ucuz fiyatlara kiralanabiliyor olmamasının sebebide bu işler için kullanılan ekipmanlar gerçekten çok pahalı olması mesela bir sunucu pc si sadece 30000 dolar yani bulman zor buna bide internet ve diğer soğutma bunların barındığı yer vs. Eklenince gerçekte çok fazla fiyarlara ulaşıyor zaten şu andada enflasyon vs gibi olaylardan onlarda pahalandı kısacası yok o pc olayınıda nerden bildiğimi sorarsan bende 1 adet varda ondan sadece 1 işlemcisi 20000 tl sen düşün ?

cumhuraltan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Resmen sallana cevap 30.000 dolar server pc si :)) Öncelikle server yani sunucu dur. PC Personel Computer yani kişisel bilgisayarın kısaltmasıdır. ortalama 2000 dolarlık bir server da arkadasın istediği özelliklerde 128 vps çok rahatlıkla çalıştırılabilir.

FreshSxS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
o da doğrudur fakat oraya yanlış yazdım 30000 tl yazacaktım ama anlaşılan arkadaş fazla büyük bir server kuracak :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

ve üstelik şu anda bi server pc si yaklaşık bu doların artışı ile 16000 20000 tl arası en ucuzu

Son düzenleme:

cumhuraltan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dostum yanlış anlama da fena sallıyorsun, Ziya ile bir akrabalığın kesin vardır senin :) Server Pc si diye birşey yok Server var çok mu zor bir insanın bir şeyi bilmiyorsa BİLMİYORUM demesi üstelik direk şahsınıza sorulmuş bir soru da yokken bilginiz olmadan böyle atıp tutmanız ve insanları yanlış yönlendirmeniz çok samimiyetsiz bir davranış, neyse selametle size hayal dünyanızda mutluluklar dilerim.

Fuatwn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öyle Bulamazsın Vereceği Tarayıcı Eklentili Vps Verir onlarda Koruma Var Onu Arayıp Vereceğin Zamana Ucuz Yollu Vps Kiralaman Daha Mantıklı Olucaktır