Bedava uygulama,oyun indirmek istiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PARAzitCELL

Profesör
Münafık ara bozucu demektir. Türkçe bilmiyorsanız lugatlere bakiniz
Bu da sana dini sözlükteki karşılığı ve zaten en başta gelen anlamı budur, çevir kazı yanmasın aman kimse uyanmasın vesselam...:

Sözlük anlamında münafık, dinî kurallara inanmadığı hâlde inanmış gibi görünen kişi olarak geçmektedir. İlmihallerde, Allah’ın birliğini, Hz. Muhammed’in peygamberliğini ve onun, Allah’tan getirdiklerini kabul ettiklerini söyleyerek, müslümanlar gibi yaşadıkları halde, kalpten inanmayan kimselere münafık denir.

halil007

Asistan
Bu da sana dini sözlükteki karşılığı ve zaten en başta gelen anlamı budur, çevir kazı yanmasın aman kimse uyanmasın vesselam...:

Sözlük anlamında münafık, dinî kurallara inanmadığı hâlde inanmış gibi görünen kişi olarak geçmektedir. İlmihallerde, Allah’ın birliğini, Hz. Muhammed’in peygamberliğini ve onun, Allah’tan getirdiklerini kabul ettiklerini söyleyerek, müslümanlar gibi yaşadıkları halde, kalpten inanmayan kimselere münafık denir.
Lakin ben dini terim manasında kullanmadım.

halil007

Asistan
Misal ben "imsak etmek" dediğimde bunu dini mi anlayacaksınız. Oysa "bir şeyi yapmaktan el çekme, nefsine egemen olarak o şeyi yapmama." demektir. "Cimrilik" manasi da vardir. Bunlari google'a yazarak bile, şu ne demektir, diye bulabilirsiniz.

PARAzitCELL

Profesör
Lakin ben dini terim manasında kullanmadım.
Madem yanlış anlaşılmasına sebep olmak istemiyorsun mesajını daha bi hassasiyetle yazmanı öneririm. Sen kendi fikrini yazdın ben de yazdım karşılığını, daha da uzatmaya gerek yok...

Millet kendi menfaatlerine göre ve hak ve haklıyı da dikkate alarak seçimler yapmakta özgürdür.

halil007

Asistan
Madem yanlış anlaşılmasına sebep olmak istemiyorsun mesajını daha bi hassasiyetle yazmanı öneririm. Sen kendi fikrini yazdın ben de yazdım karşılığını, daha da uzatmaya gerek yok...
Elbette. Lakin farkettiniz mi bilmem, ben korsana karsı olmamla sizin de hakkinizi savunuyordum. Korsanlik yayilmasin herkes herkesin hakkini versin... falan. Siz de onlar bizden caldi biz de calalim demeğe getirdiniz lafı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter