Bedava subdomain veriyorum arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

dexcell312

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
özellikler

- sınırsız alan
- 1 adet (80mb) sql
- php destegi
- trafik kotası sınırsız
- reklam yok (ilk ftp hesap ve şifresi verilirken 1html reklam dosyası bulunuyor onu sonra silersiniz)
- Hosta Otomatik script kurulumu
- FrontPage™ desteği
- Perl, CGI, SSI desteği
- alan adınız: siteadı.servercehennemi.com veya siteadı.servercenneti.com olucaktır.

.tk site kullanıyorsanız bilirsiniz kendi sitenizmiş gibi isminiz.tk olarak yönlendirebilirsiniz
bedava subdomain isteyen arkadaşlar konu altına yorum atabilir yada özelden msj atabilirler. yada buradan daha detaylı yararlanabilirsiniz

dexcell312

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Binlerce subdomain veren site var ayrıca bazılarının alan adları daha kısa ama yine de teşekkürler.

dexcell312

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Binlerce subdomain veren site var ayrıca bazılarının alan adları daha kısa ama yine de teşekkürler.

yönlendirme denen birşeyde var kardeşim :) .tk .tc gibi :) direk onla yönlendirme atabilirsin sınırsız olduktansonra hiç bi sorun yok bence :)

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Sınırsız diyorsunda "sınırsız alan" diye bir şey yok bilgiler havayamı uçuyor anlamadım.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaş güzel bir teklif sunmuş. Web alanı 1GB altı olsa bile ihtiyacı olanın işini görür. Zaten ciddi projelerde kullanacak kişi gider ciddi firmalardan faturalı hizmet alır.
Arkadaşın bundan çıkarı yanılmıyorsam sitesine biraz trafik elde etmek.

dexcell312

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş güzel bir teklif sunmuş. Web alanı 1GB altı olsa bile ihtiyacı olanın işini görür. Zaten ciddi projelerde kullanacak kişi gider ciddi firmalardan faturalı hizmet alır.
Arkadaşın bundan çıkarı yanılmıyorsam sitesine biraz trafik elde etmek.

katılıyorum :)

Son mesajlar