Bedava steam oyun kodunu nerden bulabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
119
Beyler millet bedava oyun kodları buluyor nerden bulabilirim bi sitesi varmı yoksa sürekli değişkenlikmi gösteriyor bilen varsa yardımcı olsun.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Şöyle oluyor, bir site kendi adını duyurmak için beleş oyun kodunu sınırlı süre için dağıtıyor. Bunları takip edersen bulursun. Misal ben bu yolla Killing Floor ve Shadow Warrior'u edindim. Mount and Blade 1 var (Warband değil) ve Neverwinter Nights var.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Şöyle oluyor, bir site kendi adını duyurmak için beleş oyun kodunu sınırlı süre için dağıtıyor. Bunları takip edersen bulursun. Misal ben bu yolla Killing Floor ve Shadow Warrior'u edindim. Mount and Blade 1 var (Warband değil) ve Neverwinter Nights var.
shadow warrioru ben verdim uleeyn foruma :D şaka bir yana eronis beyin de dediği gibi bu tür siteler arada veriyor güzel güzel bir iki oyun, mesela ben geçen outlastı ücretsiz bulup aldım :)
Forumumuzda da @mfi adlı üyenin başlattığı bir konu var ben de takip ediyorum o konuyu, düştükçe arkadaşımız yazar bize diye düşünüyorum. Bu arada burdan ona teşekkürlerimi iletiyorum yine :)
konu linki https://forum.shiftdelete.net/threads/ucretsiz-steam-oyunlari.522240/

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
shadow warrioru ben verdim uleeyn foruma :D şaka bir yana eronis beyin de dediği gibi bu tür siteler arada veriyor güzel güzel bir iki oyun, mesela ben geçen outlastı ücretsiz bulup aldım :)
Forumumuzda da @mfi adlı üyenin başlattığı bir konu var ben de takip ediyorum o konuyu, düştükçe arkadaşımız yazar bize diye düşünüyorum. Bu arada burdan ona teşekkürlerimi iletiyorum yine :)
konu linki https://forum.shiftdelete.net/threads/ucretsiz-steam-oyunlari.522240/
aslında çok ücretsiz oyun dağıtıyolar sırf kart kasmak için alanlar var ama ben sadece oynanabilir olanları paylaşmaya çalışıyorum oyun çöplüğü olmasın diye :)

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
aslında çok ücretsiz oyun dağıtıyolar sırf kart kasmak için alanlar var ama ben sadece oynanabilir olanları paylaşmaya çalışıyorum oyun çöplüğü olmasın diye :)
Haklısın, zaten oyun derken oynanabilen oyunlardan bahsediyoruz gerçekten de şu Steamin bir ton gereksiz, çöp, vasat (daha da sayılır bu liste) oyunu var :)

_Cloud_

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bu hayatta hiç bir şey bedava olmaz ;) ben 1 tl biriktirip bf1 almış insanım

Ebuhasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gamekit diye bir site var, orada verilen görevleri yaparak, puan kazanıyorsun, pointsler ile oyun alıyorsun, bunu deneyebilirsin, ama şunu söyleyebilirim, çok zor bunu yapmak, bunun dışında, yukarıda'da değinildiği gibi, ücretsiz oyun dağıtan yerler var, bunlardan biri origin, burada sürekli ücretsiz oyun bulabilirsin, ara sıra yeni oyunlar ekliyorlar, yanılmıyorsam the Free house isim'i altında bir başlıkta yayınlanıyor.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
ah bi Warband keyi bulsam oyunu korsan indirmek istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçen korsan olarak indirdim falan deneme amaçlı çok sevdim oynıyım bari dedim ama vicdanım el vermedi sonuçta milyonlarca insan oyuna para verirken benim beleşe indirmem onları küçük görmek gibi olur

Son düzenleme:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
ben bu oyunu oynamak isteyip oynayamazken karşıma Kuruluş Osman ın bir savaş bölümünün çıkması resmen sınanıyorum galiba :D

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
predunyam.com a bakın ücretsiz kasa açılıyor hergün oradanda para veya altın çıkıyor onlada oyun kasası açılıyor ondanda oyun

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Bazı siteler var sana görev yaptıkça key veriyor. Ben hepsini satıp baya oyun ve skin almıştım