bedava sms ücretsiz sms ve mms

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AtillaE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TONCE NOT: Konu yanlış yerde, başlık hatalı ve 100 mesajı geçmeyen üyelerimiz site tavsiyesinde bu şekilde bulunamaz. (İlgili Konu.) Biraz daha dikkatli olalım.

Link silindi ve konu kilitlendi.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
ben internette hiç bi siteye güvenme böyle konularda,atacaksam paşa paşa telefonumdan atarım

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
sitenin ismi smscity ama o bahsettiğin reklam sitelerinden farkı yok ;)

DRAGUEA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sanırsam reklam amaçlı. msnde çıkan ben girdim denedim 100 kontör geldi sen gir sende dene sana da gelsin gibi bişi :D.. olmayacak duaya amin denmez bea kardeşim...

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Başlıkta tuhaf olmuş

mms sadece ücretsiz

sms hem ücretsiz hem bedava olacak iş değil :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
ya inanmayın böyle şeylere flycell gibi birşey hem virüslü bir site olduğu kesin...

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
yaw avea vodafone turkcell veriyo zaten bi ton ücretsiz sms bitiremiyoruz bir de burdan niy uğraşalım :D
bunlar eskiden sms ler 2 kontorken modaydı :D
şimdi sms para etmiyo :D

AtillaE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle Selamlar arkadaşlar ,
bir ücretsiz SMS sitesi biliyorum
geçen sene yani 2008 de bulmuştum ve hala sorunsuz kullanıyorum site adı www.2ncielci.com google de 2ncielci yazıncada çıkıyor bilgisayar sitesi ama bedava sms hizmeti veriyo siteye girince soldaki menünün en altında ücretsiz sms kısmı var.. hem türkçe , ve yurt dışınada yollayabiliyorsunuz tüm operatörlere tamamen bedava sms yolluyorsunuz isterseniz bedava sms veya mms de yolluyorsunuz.ben önceden inanmıyodum bu ücretsiz sms olayına çünki site reklamlarında hep çıkıyo bedava sms yolla falan diye , ama bu adres sağlam. ilgilenen arkadaşlara duyurmak istedim saygılar

---------------------------------------------------------

Anlıyorum arkadaşlar ben sadece konu üzerine belki birilerinin ihtiyacı vardır diyerekten yazdım , Ayrıca kesinlikle dürüst bir site 1 yıla yakındır 2008 başından beri kullanıyorum sms e hiç para ödemiyorum.. Temiz dürüst bir site sadece bunu bulabildim. isteyen kullanır... iyi günler dilerim :)

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
sevgililer dışında sms'le haberleşen kaç kişi kaldı zaten? ben nefret ederim mesaj yazmaktan, göndermekten ve almaktan. sadece konuşmak için müsait ortamda değilsem ve de acil bir durum söz konusu ise yazarım, onun dışında ne söyleyeceksem arar, paşa paşa söyler kapatırım. onun için bu sitelere gerenk yok :D

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
onun için bu sitelere gerenk yok :D

Gerek yok deme. ihtiyacım yok de. Anonim sms özelliği kullanılabilir.

Bedava olayını tam olarak anlayamadım ben. Tamamen bedava mı? Veridiği krediler kadar sms atıyorsun benim bildiğim.

buraqq

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
allahım ya adamlarkendi referanlarıyla üye ediyolar uhaa:D:D

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
üyeciklerin site tavsiye etmesi yasak değil miydi?

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
"Hergün ücretsiz SMS'leşmek için size SMScity'nin (ticari) haberlerini ve/yada seçtiğiniz ortaklarınız haberlerini bana e-mail ve telefon ile gönderme hakkını veriyorum. "

Sözkonusu siteye üye olmak istediğinizde yukarıdaki maddeyi de kabul ediyorsunuz..
Bu da demektir ki canınızın en sıkkın olduğu veya en meşgul olduğunuz zamanda itici bir mesaj sesi ve içeriğinde antiaging kremi veya metabolizmayı turboya geçiren mucize içecek reklamı gelebilir telefonunuza.. :sweatdrop:

2 sms için değmez bence..

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Konu yanlış yerde, başlık hatalı ve 100 mesajı geçmeyen üyelerimiz site tavsiyesinde bu şekilde bulunamaz. (İlgili Konu.) Biraz daha dikkatli olalım.

Link silindi ve konu kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...