Bedava pizza yedim, size de yöntemi anlatıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
101
Dün eve pizza sipariş etmiştim. Servis elemanı kapıyı çaldı, ben de açtım. Pizzayı aldım ve "1. dk. bekleyiniz, ücreti getiriyorum" dedim ve kapıyı servis elemanının yüzüne kapattım. Adam birkaç dk boyunca kapıyı çaldı ama açmadım.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Sonra bundan zevk aldınız öyle mi? Zevk almışsınız ki anlatma gereği duymuşsunuz.

Reaksiyon puanı
101
Zaten kul hakkı eğer yapacak varsa genede yapsında ama pek tavsiye etmem zaten günah diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün eve pizza sipariş etmiştim. Servis elemanı kapıyı çaldı, ben de açtım. Pizzayı aldım ve "1. dk. bekleyiniz, ücreti getiriyorum" dedim ve kapıyı servis elemanının yüzüne kapattım. Adam birkaç dk boyunca kapıyı çaldı ama açmadım.
Bu arada kul hakkıdır pek tavsiye etmem günah diye

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yediğin haltı marifetmiş gibi anlatmasaydın daha bir yakışık alırdı zira utanılması gereken bir iş yapmışsın, gurur duyulacak bir durum söz konusu değil.

73897
Bu gibi bir yakıştırmaya kurban gitmemek için tabi olarak kendimizi faydalı ve güzel işlerle meşgul etmeliyiz, zor ama en hakikatlisi budur.

Reaksiyon puanı
101
Yediğin haltı marifetmiş gibi anlatmasaydın daha bir yakışık alırdı zira utanılması gereken bir iş yapmışsın, gurur duyulacak bir durum söz konusu değil.

Ekli dosyayı görüntüle 73897 Bu gibi bir yakıştırmaya kurban gitmemek için tabi olarak kendimizi faydalı ve güzel işlerle meşgul etmeliyiz, zor ama en hakikatlisi budur.
Haklısın

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
o pizzacının seni linç etmesi lazımdı .

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
O adam Yerınde olsam seni Evire cevire doverdım, Hem Kul Hakkı Hemde o calısana Hakaret edıyorsun..

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
İki gün önce günah diye kadın erkek ayrı düğün yapacağım diyen şimdi ne demiş...
Bunlar böyle... haram da yerler, kul hakkı da bilmezler, işlerine gelince de ultra muhafazakar olurlar.

Reaksiyon puanı
101
İki gün önce günah diye kadın erkek ayrı düğün yapacağım diyen şimdi ne demiş...
Bunlar böyle... haram da yerler, kul hakkı da bilmezler, işlerine gelince de ultra muhafazakar olurlar.
O konu bu konu ne alaka var?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten para ödedim

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Memleket neresi?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Ey Dost ! Kul Hakkı nedir bilir misin ? Allah yarına bırakır ama yarına bırakmaz !!!!

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Allah aşkına üye olurken veli izin kağıdı alın artık. Böyle boş beleş tipler üye olmasın.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Sevgili Usain, ben bu arkadaşı tanımam, kim olduğunu bilmem, hele ki yaptığını hiç tasvip etmem, Lakin yaptığı kural dışı davranışını muhafazakar kesimleri karalamak için vesile yapman pek şık olmadı. Bu durum tersi de olabilirdi, mesela avatar olarak Atatürk resmi kullanabilir, kendini çok sıkı bir laik ve Atatürkçü olarak lanse edebilirdi, akabinde de bu malum davranışını sergiledikten sonra bizler bu durumu Atatürkçülük ve Atatürkçülerle izah etmeye kalksaydık -haklı olarak- kimbilir bize nasıl giydirebilirdiniz. Hülasa herhangi birinin davranışını genele teşmil etmemek lazım, vesselam. :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sevgili Usain, ben bu arkadaşı tanımam, kim olduğunu bilmem, hele ki yaptığını hiç tasvip etmem, Lakin yaptığı kural dışı davranışını muhafazakar kesimleri karalamak için vesile yapman pek şık olmadı. Bu durum tersi de olabilirdi, mesela avatar olarak Atatürk resmi kullanabilir, kendini çok sıkı bir laik ve Atatürkçü olarak lanse edebilirdi, akabinde de bu malum davranışını sergiledikten sonra bizler bu durumu Atatürkçülük ve Atatürkçülerle izah etmeye kalksaydık -haklı olarak- kimbilir bize nasıl giydirebilirdiniz. Hülasa herhangi birinin davranışını genele teşmil etmemek lazım, vesselam. :)
Hayır abi sen çok yanlış anlamışsın.
Arkadaşın başka bir konusunda şöyle bir lafı var.
Aslında niyetimiz yemekli ve bayan-erkek ayrı olarak düğün yapmaktı ama ne yazık ki maddi olarak bunun altından kalkmamız mümkün değil.Herşeyimiz kendimiz yapıyoruz.
Ben de dedim ki hem muhafazakarmış gibi davranıp hem de hırsızlık yapmak ne biçim iştir?
Ben öyle din düşmanı aşırı sol biri değilim. Abi zaten mesajlarıma biraz göz atarsan da nasıl biri olduğumu görebilirsin.
Dediğin gibi düşünecek biri hayatta değilim. Yazma tarzımda bir hata olmuş demek ki. Genelleme hiç amacım değildi. Düzelteyim. :)
Saygılar, iyi forumlar. :)

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Adam dalga geçiyor sizle işte uzatmayın.

Şimdi sizde abartmayın lütfen, dışarıdan bakınca resmen muhafazakarlara laf atmaya yer arıyor gibisiniz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Adam dalga geçiyor sizle işte uzatmayın.

Şimdi sizde abartmayın lütfen, dışarıdan bakınca resmen muhafazakarlara laf atmaya yer arıyor gibisiniz.
İlk mesajım havada kalmış olabilir. İkinci mesajı da tamamıyla okuyunca ne demek istediğimi anlayacaksınız.
İyi forumlar.