Bedava pizza yedim, size de yöntemi anlatıyorum

Bu konuyu okuyanlar

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
İlk mesajım havada kalmış olabilir. İkinci mesajı da tamamıyla okuyunca ne demek istediğimi anlayacaksınız.
İyi forumlar.

Özür dilerim, o mesaja kadar okudum en son sizin mesajınız olduğunu görmedim ve onu okumadım. Ama düzeltme yapmanız iyi olmuş yoksa büyük linç yiyecektiniz.

Son düzenleyen moderatör:

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Bedava pizza var dediler geldik.
Hirsizlik cikti gidiyoruz
maxresdefault.jpg

Reaksiyon puanı
10,324
Ben öyle din düşmanı aşırı sol biri değilim. Abi zaten mesajlarıma biraz göz atarsan da nasıl biri olduğumu görebilirsin.
Dediğin gibi düşünecek biri hayatta değilim. Yazma tarzımda bir hata olmuş demek ki. Genelleme hiç amacım değildi. Düzelteyim. :)
Saygılar, iyi forumlar. :)

Eyvallah güzel yürekli kardeşim, maksadım sizi suçlamak değildi, art niyet taşıyacak biri olmadığınızı da biliyorum, lakin yanlış anlaşılmaya müsait bir dil kullanmanız sebebiyle bir benzetmeyle hatırlatmak istedim. Bizden de sevgi ve muhabbetler.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Allah aşkına üye olurken veli izin kağıdı alın artık. Böyle boş beleş tipler üye olmasın.
O kadar haklısın ki..
Gerek açtığın konular gerekse konularda saçma sapan verdiğin yanıtlar sebebiyle bu forumu hak ettiğini düşünmüyorum!

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
yanlış hatırlamıyorsam almanya da idin yakında mahkeme celbi gelirse şaşırma (=

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
yanlış hatırlamıyorsam almanya da idin yakında mahkeme celbi gelirse şaşırma (=
Sevindiğimi belirtmek isterim :)

İT OĞLU İT AFİYET OLSUN.Orada ben olsaydım aha şurada iki gözüm önüme aksın seni telef ederdim o evi de başına yıkardım. Kusura bakma admin kardeş !
Anladığım kadarıyla eğer yurt dışında ikamet ediyorsa bu övünerek yaptığı utanç verici iş için fazlasıyla süründürürler...

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Sevindiğimi belirtmek isterim :)

Anladığım kadarıyla eğer yurt dışında ikamet ediyorsa bu övünerek yaptığı utanç verici iş için fazlasıyla süründürürler...
Valla burası Türkiye gibi değil kanunların affı yok ,keza daha yeni gelmişsin, sen bir daha sipariş et bakalım aynı yerden geliyor mu o pizza de hadi geldi diyelim, ben olsam adamların yerinde içine bile tükürürüm(böyle bir şey söz konusu olmaz ama ya olursa) ((=
İnanın Almanlar bu konularda hani biz müslümanlıkla övünürüz ya müslüman adam yapmaz diye ,onlar bize bu konuda 100 basar emin olun.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Yazdığım senin için değildi konu sahibi içindi :)
İlginçtir ki insanlar direkt saldırı moduna geçiyor tebrik ederim...
"Gerek açtığın konular gerekse konularda saçma sapan verdiğin yanıtlar sebebiyle bu forumu hak ettiğini düşünmüyorum! "
Gerek açtığı konular vs vs vs.. Bir N harfi nelere kadir görüyor musun ? :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
"Gerek açtığın konular gerekse konularda saçma sapan verdiğin yanıtlar sebebiyle bu forumu hak ettiğini düşünmüyorum! "
Maalesef :)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Mesajlarına biraz göz gezdirdim, gördümki çoğunlukla kendini saldırı modunda veya hakaretlerle savunma gereği duyuyorsun... Bu senin bence(!) acizliğini ortaya koyuyor. Senin POH nikine bile yakışmadığını düşünüyorum, normal bir devlet memuru bile daha güzel daha dikkatli ifadeler kullanmayı kendisine olan saygıdan ve vatan millet sevgisinden ötürü önemser.

Burada nikine poh, sat, mat veya başka ifadeler kullanmayıp daha efendi daha güzel cevaplar veren nice devlet memuru vardır. Dikkatli olmanı tavsiye ederim. Sonuçta burada yazılanları tüm Türkiye'min güzel insanları okuyor...

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Mesajlarına biraz göz gezdirdim, gördümki çoğunlukla kendini saldırı modunda veya hakaretlerle savunma gereği duyuyorsun... Bu senin bence(!) acizliğini ortaya koyuyor. Senin POH nikine bile yakışmadığını düşünüyorum, normal bir devlet memuru bile daha güzel daha dikkatli ifadeler kullanmayı kendisine olan saygıdan ve vatan millet sevgisinden ötürü önemser.

Burada nikine poh, sat, mat veya başka ifadeler kullanmayıp daha efendi daha güzel cevaplar veren nice devlet memuru vardır. Dikkatli olmanı tavsiye ederim. Sonuçta burada yazılanları tüm Türkiye'min güzel insanları okuyor...
Parazit tilt oluyorum sana.O yüzden mümkünse benimle muhattap olma.
Akıl vermeye kalkma abisi, otur kendi işine bak !

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Parazit tilt oluyorum sana.O yüzden mümkünse benimle muhattap olma.
Akıl vermeye kalkma abisi, otur kendi işine bak !
Farkındayım zaten, siyasi veya diğer sebeplerden ayrı düşünüyoruz ama bu sana böyle davranma hakkı vermiyor. Ayrıca doğru, güzel, Hakk olarak söylenen her sözü dikkate almaya çalışırım, senin bu yazdıklarının ise inan ki dikkate alınacak hiç bir tarafı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından “Sosyal Paylaşım Sitelerinde Emniyet Teşkilatı Birimleri ile Personeline Ait Hesapların Açılması ve Kullanımına Dair Standart ile kuralların belirlendiği, anılan Standartın 6/2 maddesinde; Emniyet Teşkilatı Personelinin sosyal medya sitelerinde açacağı kişisel hesaplarda Emniyet Teşkilatını temsil eden resmi üniforma, logo, teçhizat, çalıştığı birim vs. görüntülerinin yer almaması gerektiğinin düzenleme altına alındığı..., gerçeğini unutmamak gerek, ayrıca aksi taktirde ceza kaçınılmaz.

Yukarıdaki ifadeleri gerçekten ama gerçekten Türk Polisi olan değerli arkadaşlarıma bilgi olsun diye yazdım. Maaş kesme cezası bile verilmiş...

Son düzenleme:

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Farkındayım zaten, siyasi veya diğer sebeplerden ayrı düşünüyoruz ama bu sana böyle davranma hakkı vermiyor. Ayrıca doğru, güzel, Hakk olarak söylenen her sözü dikkate almaya çalışırım, senin bu yazdıklarının ise inan ki dikkate alınacak hiç bir tarafı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından “Sosyal Paylaşım Sitelerinde Emniyet Teşkilatı Birimleri ile Personeline Ait Hesapların Açılması ve Kullanımına Dair Standart ile kuralların belirlendiği, anılan Standartın 6/2 maddesinde; Emniyet Teşkilatı Personelinin sosyal medya sitelerinde açacağı kişisel hesaplarda Emniyet Teşkilatını temsil eden resmi üniforma, logo, teçhizat, çalıştığı birim vs. görüntülerinin yer almaması gerektiğinin düzenleme altına alındığı..., gerçeğini unutmamak gerek, ayrıca aksi taktirde ceza kaçınılmaz.

Yukarıdaki ifadeleri gerçekten ama gerçekten Türk Polisi olan değerli arkadaşlarıma bilgi olsun diye yazdım. Maaş kesme cezası bile verilmiş...
Parazit muhattap olma lafından ne anlıyorsun sen ? Trolleri parazitleri sevmiyorum. Boş yapma abisi. Ben senin gibi bir tipi dikkate almıyorum zaten hala gelmiş neyi zırvalıyorsun ?