bedava banka hesabı açmak

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
banka hesabı açacağım.en ucuzu hangi banka ?hangi banka daha avantajlı?nasıl açılır?öğrenciye daha ucuz olur mu ?yardımcı olursanız sevinirim ??

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
18 yaşına girdikten 2 ay sonra Enpara hesabı açtım. Tek kuruş ödemedim hesap açmak için. Eft, havale ücreti vs kesmiyor. Gençlere göre kampanyaları var. Yemeksepeti siparişlerine ve Spotify harcamalarına geri iade yapıyor. 25 lira cebime geliyor her ay. Bu tür avantajlar için Enpara öneriyorum kesinlikle.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
enpara hangi banka oluyor? yani bir şubesi var mı?

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
peki bunun istediğimiz zaman şubesinden mi açacağız banka hesabını,internetten den hesap açabiliyomuyuz ??hangisini önersiniz ??

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
peki bunun istediğimiz zaman şubesinden mi açacağız banka hesabını,internetten den hesap açabiliyomuyuz ??hangisini önersiniz ??
Türkiye'nin ilk şubesiz dijital bankası sloganıyla yola çıkan bir bankacılık sektörü bu. İnternetten başvuru yapıyorsun, bir kaç gün içinde kartı sana getiriyorlar. Ama QNB Finansbank altyapısını kullanıyor. Yani onun gibi bişey. Bir sıkıntın olduğunda şube olarak oraya gidersin ama ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Türkiye'nin ilk şubesiz dijital bankası sloganıyla yola çıkan bir bankacılık sektörü bu. İnternetten başvuru yapıyorsun, bir kaç gün içinde kartı sana getiriyorlar. Ama QNB Finansbank altyapısını kullanıyor. Yani onun gibi bişey. Bir sıkıntın olduğunda şube olarak oraya gidersin ama ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.
tamam.birde onun şubesinden banka hesabı açılabiliyor mu ??

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
hiç biri hesap açarken para almıyor zaten, eft havale ücreti almayan enpara kullanmak en iyisi