Bedava Android Favori Oyunlarınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Konu Sizce Yararlımı

• Evet yaralı bu konu sabitlensin

Kullanılan: 135 65.9%
  • Evet yararlı ancak sabitlemeye gerek yok

Kullanılan: 48 23.4%
  • Hayır yararsız

Kullanılan: 22 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    205

LifeStyle

Asistan
hamza5806 tablette oynuyorum ben. altınlarla mıknatısı son seviye yapıp diğer şeyleri kapatıyorum.. kanat alıyorum düşeceğimi hissettiğim zaman alıyorum.. tabii çarpan da önemli X25 X32 gibi.. bende çarpan 52.. daha yüksek puan topluyorum sayesinde, çarpanları da görevleri yaparak artırıyorsun, objectives bölümünde yazıyor..

hamza5806

Profesör
@hamza5806 tablette oynuyorum ben. altınlarla mıknatısı son seviye yapıp diğer şeyleri kapatıyorum.. kanat alıyorum düşeceğimi hissettiğim zaman alıyorum.. tabii çarpan da önemli X25 X32 gibi.. bende çarpan 52.. daha yüksek puan topluyorum sayesinde, çarpanları da görevleri yaparak artırıyorsun, objectives bölümünde yazıyor..
ben her şeyi açtıktan sonra daha oynamadım:D

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Ski Safari

ŞİDDETLE TAVSİYE

LifeStyle

Asistan
Ski Safarinin cadılar bayramı için bir sürümü güncelledi onu indirin, gayet iyi :) sıkılınca ona geçiş yaparsınız..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir bir galaxy almak istiyorum s3(s4 çıkarsa oda olabilir)veya not2 ama haziran da felan alıcam sizce hangisini almalıyım?

hamza5806

Profesör
bende bir bir galaxy almak istiyorum s3(s4 çıkarsa oda olabilir)veya not2 ama haziran da felan alıcam sizce hangisini almalıyım?
bence üye olup konu açmalısın

Ski Safarinin cadılar bayramı için bir sürümü güncelledi onu indirin, gayet iyi :) sıkılınca ona geçiş yaparsınız..
beyler yanlız ufak bir uyarı verelim bilmeyenler için sky safari oyunu ücretli oyunu apk mania veya blackmart gibi sitelerden ücretsiz bulabilirsiniz

hamza5806

Profesör
işte fruit ninja dan sonra half brickin en güzel oyunu jetpack joyride aşırı zevkli herkese tavsiyemdir:D

aquess1999

Dekan
işte fruit ninja dan sonra half brickin en güzel oyunu jetpack joyride aşırı zevkli herkese tavsiyemdir:D
Evet çok güzel oyun bende tavsiye ederim. :D

Bu sorunun yeri burası değil ama büyüklük senin için önemli değilse kesinlikle Note 2 al.

slipknot44

Asistan
Beach Buggy Blitz (asphalt gibi olmasa da alternatifi)
Flick Shoot
Pottery Lite
Subway Surfers

stat counter