Bebek Maması hakkında

Bu konuyu okuyanlar

CemBerkay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sadece bu konu hakkında bilgisi olandan yardım istiyorum..Lütfen forumlardan alıp alıntı yapmayın bu benim için önemlide.
Bebek maması kilo aldırıyormuş ne kadar doğru yiyipte kilo alan varmı ??

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ilk kez duydum gerçi ben zayıflamaya çalışıyorum 98 kg olmuşum ama arada cicibebe biskivüsü yiyiorum çayla belki etkisi olabilir ama sanmam bebek maması kilo aldırmaz

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
mamayı kim yiyor bebek mi yetişkin mi?

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bilmiyorum
yalnız kilo alma-verme kişiye özel durumlardır
herkeste işe yarayan bir şey siz de yaramayabilir bir beslenme uzmanına danışırsanız daha sağlıklı olur

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Pizza kola ikilisi Bol Bol tüket hamur lu tatlılar börek , akşam yatmadan önce yemek ye tamam altı ay sonra nasil zayıflarim diye konu açarsın.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
kilonu yazmamışsın ama yaş daha erken tabi birde sürekli hareket varsa zayıf olman normal kilo almayı fazla kafana takma alması kolay bilgisayar başına oturduğun zaman bisküvi kola nekadar abur cubur bulursan al yanına sürekli atıştır bir ayda tosun gibi olursun ama sonra ağlamak yok kilo vermesi çok daha zor bedenin ihtiyacına göre davran

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
fast food en garantili kilo alma yöntemidir, her ne kadar sağlıksız olsa da %100 işe yarıyor. :)

3-4 günde 1 paket bebe bisküvisi tüketirim, bi etkisi olduğunu sanmıyorum.. yok 3 öğün bebe bisküvisi yiyecem dersen o zaman işler değişebilir

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Eğer kilo alamama bir rahatsızlıkdan dolayı değilse daha çok bünyeye bağlı bir durum. Metabolizman hızlı çalışıyorsa ne yersen ye pek farketmez. Bende senin yaşlarındayken biraz zayıftım ve bulk da dahil pek çok şeyi denedim ama nafile :)

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hiç kasma kardeşim ben üni girdiğimde 53 kiloydum şuan 68 kilo oldum bu aralar rejim yapmaya başladım 70e vurdum çünkü iki ay önce yapman gereken tek şey kilo almak için döner hamburger tarzı şeyleri yemek gece geç saatlerde bişeyler tıkınmak öylece yatmak işe yarıyor kanıtım var :D

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cok pis canım cekti yaaaaa :( beyaz peynirlede 10 numara 5 yıldız oluyor :)

Son mesajlar