Bebeğini Tuvalette Doğuran Ve Çöp Kovasına Atan O “Kadın” Konuştu!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
DBAmj1.jpg

19 yaşında K.Ç’nin erkek arkadaşıyla girdiği İlişki sonrasında hamile kalması ve ardından doğan çocuğunu çöp kovasına atması Türkiye'de gündem yaratmıştı. Konu ile ilgili yaşanan son gelişmelerin ardından olayın arka planında yaşananlar da öğrenildi. çocuğunu

Neler Yaşandı?

Eskişehir'de yaşayan K.Ç erkek arkadaşı ile yaşadığı ilişki sonrasında hamile kaldı. Ailesinin bu haberi duymasından korna ve hamileliğini gizleyen K.Ç. kilolu olması sebebiyle hamileliğinin fark edilmesini söyledi. Tutkusuz bir şekilde yargılandığı mahkemede olayları tüm detaylarıyla anlatan K.Ç., ailesinden bu durumu gizlemeye çalışsa da olay tüm Türkiye tarafından öğrenildi .

3 Ay Önce Yaşandı

Olayın 3 ay önce yaşandığı öğrenilirken doğum zamanı yaklaşan K.Ç’nin özel bir hastaneye gittiği ve karın ağrısı şikayetiyle tedavi aldığı öğrenildi. Sancılarının artması ile birlikte özel hastanenin tuvaletine giden ve burada kendi başına doğum yapan K.Ç bebeği doğurduktan sonra tuvaletteki çöp kovasının içerisinde attı.

Hastane görevlileri tarafından fark edilen ve doğum sonrasında baygınlık geçirdiği anlaşılan K.Ç’ye hastanede ilk müdahale yapılırken çöp kutusundan gelen ağlama sesi üzerine bebek de bulundu. Hastanede yapılan kontroller ve tedavinin ardından hem bebeğin hem de doğum yapan annenin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken çocuk Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından alınarak çocuk yuvasına yerleştirildi.

0-6 yaş grubundaki çocukların kaldığı yuvada yaşamını sürdürecek olan bebeğin şu an için akıbeti bilinmiyor. Olayın anlaşılmasının ardından hastane polisleri devreye girerken Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde konu ile ilgili mahkeme açıldı. Dün yapılan ilk duruşmanın ardından mahkeme heyeti tarafından erteleme kararı verilirken tutuksuz yargılanmanın devam edeceği belirtildi. İkinci duruşmada olaya tanık olan mahkemedeki personellerin dinleneceği ve kararın verileceği belirtildi.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
Ey vicdan nerelerdesin !!!

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bakıyorum da vicdan denilen şey de öldü kendimi hepten çok kötü hissediyorum üst üste kötü durumlar.:(

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Allah ıslah etsin böylelerini.Vah be. :(:mad:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Vicdan insanın içindeki en büyük Tanrıdır.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
İnanmıyorum ya nasıl bi zihniyet nasıl bi vicdan. Madem bi iş yapıyorsunuz önlemini alın ya sizin günahınız vebalini bu sabiler mi çekmek zorunda:mad::(

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
yuh doğurdun sahip çık daha sonra çocuk ister olmaz niye olmuyor diye ağlar...

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Vicdan falan geçtim onlar zaten yokta anlam veremediğim çöpe bebek atmak nedir ya sanki ağlama sesini kimse duymayacak...

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Başlığı okurken bir anda hayattan soğudum:(

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Bugun torunu olen bir nene gordum. Nasil icli icli agladim bilemessiniz. Bide bu anne. Ben tanimadigim birinin torununa agliyorum bu uzulmuyor bile. Ne diyeyim bilemedim.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Eskiden bakamadıklarından cami avlusuna falan bırakırlardıi şimdi ise çöp kovalarına atıyorlar.Bunu insan evladı yapmaz ,hayvan ise hiç yapmaz.Bunlar ne tür bir yaratık böyle.biri bana açılayabilir mi?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Vicdansız!! Çocuğu olamayanlar ne kadar uğraştığını bilmiyor herhalde. Yazıklar olsun!