Bazı Sitelere Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

UmuTBaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Ben Yeniyim Konuyu Masaüstü Bilgisayar'da Yaşıyorum Telefonlar'da Facebook'a filan Giriyorum
Pcm'de Bulunan Online Oyuna Dair Giremiyorum Konu'da Çerezler'den Bahsettiler Fakat Çerezleri Denedim
Aynı Sorunla Devam Ediyorum 2 gündür İnternet Yavaşlatıldı Sanıyordum Fakat Facebook,Twitter,Youtube,İnstagram'dan
Başka Yere Giremiyorum Oyunum Var Tarayıcı Üzerin'de Oynanan Onun Sitesine Dair Giremiyorum Ne Hikmetse
Youtube'de de Daha Önceden Oynatılmama Hatası Alıyordum Bana Çok Acil Bir Çözüm Bulabilirmisiniz???

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu Konunun TTNET-(Turk Telekom)'la İlgisi Varmıdır?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Chrome kullanıyorsanız ayarlardan sıfırlayın.Mail adresiniz girili ise sıfırladıktan sonra mailinizi girerek yer imleri vs. geri getirirsiniz.

UmuTBaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tüm Tarayıcılar'da Aynı Sorun Var Buraya Girebilmem'de Oldukça Bir Şanstı Malesef

Dediginizi Denedim Oturumu Kapattım Filan Olmadı

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Tüm Tarayıcılar'da Aynı Sorun Var Buraya Girebilmem'de Oldukça Bir Şanstı Malesef

Dediginizi Denedim Oturumu Kapattım Filan Olmadı
Bilgisayarınıza Malwarebytes yükleyip taratma yapar mısınız?Deneme sürümü olması önemli değil zaten tarama yapıp malware varsa temizleyip geri sileceğiz programı.Yine aynı firmanın adw cleaner adlı küçük programı ile adw taraması yapacağız.İlk malwarebytes daha sonra adw ile halledeceğiz.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba Ben Yeniyim Konuyu Masaüstü Bilgisayar'da Yaşıyorum Telefonlar'da Facebook'a filan Giriyorum
Pcm'de Bulunan Online Oyuna Dair Giremiyorum Konu'da Çerezler'den Bahsettiler Fakat Çerezleri Denedim
Aynı Sorunla Devam Ediyorum 2 gündür İnternet Yavaşlatıldı Sanıyordum Fakat Facebook,Twitter,Youtube,İnstagram'dan
Başka Yere Giremiyorum Oyunum Var Tarayıcı Üzerin'de Oynanan Onun Sitesine Dair Giremiyorum Ne Hikmetse
Youtube'de de Daha Önceden Oynatılmama Hatası Alıyordum Bana Çok Acil Bir Çözüm Bulabilirmisiniz???

Bu Konunun TTNET-(Turk Telekom)'la İlgisi Varmıdır?
Merhaba;

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçin. Sorun karşı taraftan kaynaklanıyor olabilir.

UmuTBaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler Deniyecegim 2'sini'de bilgisayarrım'da engeleyecek yazılım gibi olayların oldugunu sanmıyorum
bilinçli kullanıcı oldugum'dan dolayı pcm'de anlık ne olursa seziyorum Türk telekom'la alakalı bir sorun olabilir

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
denetim masasındaki internet ayarlarına bakarmısın; ebeveyn ayarları yapılmış mı bilgisayara. o yüzden internette istediğin yerlere giremiyor olabilirsin

UmuTBaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ebevyn ayarların'da benim bilgisayarım yönetici ve parola korumalıdır
bilgisayarım'da başka kullanıcıya yer verilmemiş

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
başka kullanıcı olması gerekli değil diye biliyorum; ayarları değiştirilmiş olma ihtimaline karşı kontrol et.

UmuTBaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ebeveyn Ayarları Normal Görünüyor ilk Başta ki gibi Sorunun Daha Başka Birşey Oldugunu Düşünmekteyim

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bir ara host dosyasına kodlar ekleyerek istemediğin sitelere girişler engellenebiliyordu.bundan dolayı olabilir mi?

UmuTBaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Malesef Hayır Giremedigim Siteleri'de Araştırarak ögreniyorum az önce dnscache uygulamasını hizmet dışı yaptım 1 tane siteye girebildim ama sorun hala düzeltilmedi devam ediyor öbür sitede sürekli yükleniyor bir gelişme sadece 1 site çerezlere izin verdim biraz 22 çerez kullanıma geçti
birazda olsun gelişme var

Henüz Proxy olan bir site gibigörüntü var fakat oyun açılma yok tarayıcı'da yüklü online oyun hayır çalışmıyor

Sürekli Çerezler bölümün'de engelenenler filan oluyor izin veriyorum fakat gelişme yok

Son düzenleme: