Bazı iPhone 7 modemlerinde sorun

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Bazı iPhone 7 modemlerinde sorun

Şimdi de Apple iPhone 7 serisinden bazı modellerin başı modemleriyle dertte. Hem de oldukça büyük bir performans farkıyla! Peki etkilenen modeller hangileri?

Peki sizin iPhone 7’nizin hücresel bağlantısı ile ilgili durumu nasıl?

Son düzenleme:

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Son zamanlarda ciddi ciddi başlık sıkıntısı yaşıyorsunuz.. Bilmem farkında mısınız? Yeni üye gibi başlık atmayın..

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bu sene 7 lerde bir keramet olduğu açık.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Iphone gibi bi markanın bunları göz ardı etmesi ilginç

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
iPhone marka değil :D şaka bir yana gerçekten ben bu seneki telefonların aceleye geldiğini düşünüyorum. :)
Nasıl aceleye geldi zaten 7 de 6 ıyla aynı :D hayır marka pahalı stabil filan tamamda son 3 modeli birbirinin aynı telefon. Ama kullanıcı kulüplerine girince her android kadar dertleri var. Aradaki fiyat farkını hele o özelliklerle kesinlikle haketmiyo artık

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bu sene 7ler sorunlu. Bu kanıya vardım ama bakalım. 2. Seriyi bekleyeceğiz.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Nekadar da "Stabil" Apple'ın "stabil" takısı tarih mi olacak acaba ? Stabil hatta bazı fanboylara göre "her konuda en iyisi" olan markanın sorunlu telefon çıkarması ilginç.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Nekadar da "Stabil" Apple'ın "stabil" takısı tarih mi olacak acaba ? Stabil hatta bazı fanboylara göre "her konuda en iyisi" olan markanın sorunlu telefon çıkarması ilginç.
Sj gittiğinden beri pek bir konuda iyi olabildiklerini göremedim bir tek pazarlama işinde iyiler :D

mantalite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar, bu çıkan haberlere çok kafayı takmamak lazım, iş pratikte nasıl ona bakmak lazım, pratikte bu modemlerin arasındaki farkı biz son kullanıcıların fark edebileceği düzeydemi, ben öyle olduğunu düşünmüyorum, 4.5G olarak kaç mbit kullanıyoruz kiz biz, sanki 600mbit hız var iki modemden birinde 400mbit hız, diğerinde 600mbit hız mı alınıyor, pratikte biz son kullanıcıların hissedebileceği bir surum olduğunu sanmıyorum.
İkinci konu 32gb olan modellerin daha yavaş olması, bu durum zaten bütün Ssd modellerinde var, daha büyük SSD lerin hepsi, düşük olana göre daha hızlıdır zaten ayrıca yapılan testte, 4gb lik bir videoyu iphone a aktarırken 32gb ile 128gb arasında 1dk lık bir fark oluyormuş.
Bu arada iphone 7 telefonum yok, ilk çıktığı gün almıştım kaç sene olduysa 5-6 senedir halen iphone4 kullanıyorum.

Son mesajlar