Bayram Teknosa ile güzel

Bu konuyu okuyanlar

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
bayramteknosaile.jpg

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
mp4 falan yok mu acaba indirimli veya güzel bir cep telefonu, optimus black mesela

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Ürünü alıp kapıdan çıkana kadar süper, sonra sorun çıkarsa o üründe geçmiş olsun.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bunlar adammı seçiyorlar yoksa bizimle dalgamı geçiyorlar katalogdaki ürünlerin çoğusu web sitelerinde yok artı süslü püslü reklamını yaptıkları ürünler mağazalarında yok çalışanlara soruyorsunuz haberleri bile yok orada satılan yada reklamı yapılan pekçok ürünü araştırın internetten öyle bir ürün bulamayacaksınız sanki adamlara özel üretilmiş kataloktan bir samsung tv baktım sudan ucuz internetten fiyat karşılaştırması yapayım dedim samsung un öyle bir tv si yok iyi araştırın dikkatli olun

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hangi mp4 lerde indirim var acaba? hatırında kaldı mı hiç?

---------- Post added at 01:03 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

evet bende duydum öyle sıkıntılar ama alacağın bi mp4 birde indirimli olunca pek gözüne gelmiyor :)

şuan modelleri hatırlamıyorum ama sitede vardır mp4 alacaksan düşünmeden teknosadan al garanti yaptır 20 tlye 2 sene artı1 sene oluyor bu süre içinde canın sıkılsın at kır mp3ü direk yenisini veriyorlar :D
ben aldım geçen sene sonynin mp3ünü ordaki oğlan anlattı olayı sen kır getir canın sıkıldığında yenileriz bu garanti sayesinde dedi hoşuma gitti gerçekten cihazı o kadar kötü kullanıyorum sony olduğu içinde bişi olmadı ama yakındır atarım balkondan falan :D

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
:) bak bunu söylediğin iyi oldu.. sağolasın. bende top oynayacak bir mp4 arıyordum tam :)