batumda telefon almak

Bu konuyu okuyanlar

selomsselo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar orduda çalışıyoruz duyduk ki batumda telefon fiyatları felan ucuzmuş e gidip gelmek de kolay bu durumu kullanarak alacağım telefonu ordan almaya karar verdim mi 6 alacaktım.eğer fiyatları daha düşükse bi note8 alırım daha mantıklı ama aklıma takılan bu pasaport olayı kimlikle girilip çıkılıyo da cihazı kaydettirmek gerekiyomu garantisi nasıl oluyor gibi konularda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar orduda çalışıyoruz duyduk ki batumda telefon fiyatları felan ucuzmuş e gidip gelmek de kolay bu durumu kullanarak alacağım telefonu ordan almaya karar verdim mi 6 alacaktım.eğer fiyatları daha düşükse bi note8 alırım daha mantıklı ama aklıma takılan bu pasaport olayı kimlikle girilip çıkılıyo da cihazı kaydettirmek gerekiyomu garantisi nasıl oluyor gibi konularda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
Kimlik ile kayıt ettirebiliyorsun diye biliyorum.
Mate 10 Pro'ya da bakın derim Note 8 daha iyi bir cihaz fakat Mate 10 Pro Note 8e nazaran baya ucuza geliyor diye biliyorum.

selomsselo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gönlüm s8 almak istiyo ama bütçem yok ben de mi6 da karar kıldım Türkiye de alırsam

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
%11 taxfree ücretini alıyorsunuz
15o tl kayıt ücreti
ıphone da 1 yıl uluslarası garanti var.diğerlerinde yok.sorun olduğunda tekrar batuma gitmek zorunda kalacaksınız