Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Burak Özgen

Profesör
Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1,826
Puanları
83
Konum
istanbul
Artık “Battlefield V’e Doğru” denildiğinde, akıllara ücretsiz içerikler geliyor. 20 Kasım 2018’de çıkacak serinin yeni oyununun tanıtımına yönelik bir geri sayım başladı.

5bc040efae298b9a892eb16d.jpg
Bu süreç aynı zamanda oyunculara bazı ücretsiz içerikler kazanma ve Battlefield V ödülleriyle güzel bir başlangıç yapma şansı sunuyor.
Battlefield V’e Doğru ücretsiz içerikler!
Battlefield 1 genişlemeleri They Shall Not Pass ve In the Name of the Tsar 16 Ekim’e kadar Fransa ve Rusya’yı oyuna eklemeniz için ücretsiz!
Battlefield 1 They Shall Not Pass
Fransız Ordusu ile konuşlanmaya hazır olun. Vaux Kalesi’nin karanlık labirentlerinde manganıza öncülük edecek veya tanklarla, uçaklarla veya gelincik tarlasında piyade olarak savaşabileceğiniz Rupture gibi bir Fetih haritasında oynayacaksınız.
Cephe Hattı modunda sert çatışmalara girerek Siper Akıncısı Elit Sınıfını kullanacak ve Ribeyrolles 1918, yeni yakın muharebe silahı ve daha fazlasıyla düşmanları yok edeceksiniz.
Battlefield 1 In the Name of the Tsar
1. Dünya Savaşı’na katılan en büyük orduya sahip olan Rus İmparatorluğu ile altı dev haritada cepheye katılma fırsatı sunan genişlemeye ücretsiz sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın. Haritalar arasında; Tsaritsyn, Volga Nehri, Lupkow Geçidi, Albion, Galiçya ve Brusilov Kalesi yer alıyor.
Bunlara ek olarak, Battlefield 1 oynayarak Battlefield V için ödüller silah kaplamaları ve oyun içi jetonlar kazanabileceksiniz. EA ve DICE, Battlefield V için sezon geçişi üzerinde çalışırken, oyunda kozmetik eşyalar ve mikro ödemeler olacak.
Battlefield V Ekim ayı yol haritası:
10 Ekim – 16 Ekim: Battlefield 1 They Shall Not Pass ve In the Name of the Tsar ücretsiz.
17 Ekim – 23 Ekim: Battlefield 1 Turning Tides ve Apocalypse ücretsiz.
24 Ekim – 31 Ekim: Dört genişlemenin tümünü içeren Battlefield 1 Premium Pass ücretsiz. Ayrıca Battlefield 1 büyük indirimlerle sunulacak.
Battlefield V, 20 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One, PC platformları için yayınlanacak. Battlefield V’e Doğru süreci hakkında daha fazlasına oyunun resmi sitesinden erişebilirsiniz.Kaynak: psoyun.com
 
Üst
stat counter