Battlefield bad company 2 Türkçe yama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar battlefield bad company 2 türkçe yama yapmak ıçın C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Package klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyanın adını overlay-00.bak olarak değiştirin şeklınde yazıyor.fakat package klasörunde overlay-00.fbrb isimli dosya yok.buc yuzden tr yama tyapamıyorum.acıl yardımlarınızı beklıyorum

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Oyunçeviri'nin yamasıdır sanırım... Yamayı yapanın kendi forumunda sorsana hocam, neden burda soruyorsun resmi bir yamaymış gibi? :)
Şu şekilde dene;
win32 klasöründe bulunan overlay isimli dosyayı kes, masaüstüne yapıştır. yama dosyasını indir, rardan çıkart ve output isimli klasörü oyunun kurulu olduğu yerde bulunan output isimli klasörün olduğu yere yapıştır, uyarıları onaylayıp üstüne kaydet.

Kısaca demiş ki arkadaş, orada bulunan overlay dosyasını sil (ya da orijinaline dönmek istersen sakla) sonra output klasörünü olduğu gibi oyunun kurulu olduğu dizine atıp oradakiyle değiştir. Çok oldu oyunu Türkçe yamayla bitireli, uğraştıracak bir yanı yoktu ki bunun. Nesini yapamadın. :)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
...

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

Oyunçeviri'nin yamasıdır sanırım... Yamayı yapanın kendi forumunda sorsana hocam, neden burda soruyorsun resmi bir yamaymış gibi? :)
Şu şekilde dene;

Kısaca demiş ki arkadaş, orada bulunan overlay dosyasını sil (ya da orijinaline dönmek istersen sakla) sonra output klasörünü olduğu gibi oyunun kurulu olduğu dizine atıp oradakiyle değiştir. Çok oldu oyunu Türkçe yamayla bitireli, uğraştıracak bir yanı yoktu ki bunun. Nesini yapamadın. :)
bahsettığınız şekılde yaptım bu seferde oyun açılmıyor.Package klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyayı overlay-00.bak dıye değiştırın yazıyor.fakat orada öyle bır dosya yok.ben bu yamayı ve uygulanışını fulloyun ve oyuncehennemı sıtelerınden aldım.fakat fulloyun sıtesı şuan ıçın uyelık almadığından kayıt olup sorunumu belırtemıyorum.diğerınde ıse 2 gündür cevaplayan olmadı
yamayı yapan yerde belirtirsen sonuca daha rahat ulaşabilirsin. (www.oyunceviri.com)

Battlefield: Bad Company 2 Türkçe Yama Kurulumu

bırde bu sıteye uye olup sorunumu yazayım.bakalım bır sonuç çıkacak mı?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
bende indiremedim türkçe yamayı oyunceviri.com indir e tıklıyom açılmıyor indirmiyor napabilirim