Battlefield 5

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jack Reacher

Asistan
Battlefield 5 oynayan varsa birlikte oynayabiliriz , arkadaşlar :)

Son düzenleyen moderatör:

Bi ıssırabilsem

Profesör
Valla ben hesap aldım direk indirdim grafik falan güzel ama çok fazla tuş var bir yandanda pubg oynuyorum tuş ezberim bozulmasın diye Battlefield ayarlarını pubg'ye göre yapıyım dedim bu seferde karıştı zamanla yaparız dedim oyuna girdim oyunda ayak sesi kasılmıyor, bazı seylerinide sevmeyince kaldı öyle sattım sonra hesabı. Pubg candır gerisi heyecandır.

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Hocam iyi sistem istiyor , 130-140 ₺ başlıyor , ama çok başarılı bir oyun :)
Hocam olsun yani. Benim PC RAM yetersiz. İşlemcide sanallaştırma denen bir zımbırtı yok ve eski. Anakart ve ekran kartı onun hakkında bir bilgim bile yok. Grafik kartı da OpenGL. Ama ne hikmetse BlueStacks 4'ü kaldırıyor. Ve sadece Earn to Die 2 kasmadan oynatıyor. Biz de en düşük grafik ayarı ile oynarız. Hiç kasmaz belki.

Jack Reacher

Asistan
Hocam olsun yani. Benim PC RAM yetersiz. İşlemcide sanallaştırma denen bir zımbırtı yok ve eski. Anakart ve ekran kartı onun hakkında bir bilgim bile yok. Grafik kartı da OpenGL. Ama ne hikmetse BlueStacks 4'ü kaldırıyor. Ve sadece Earn to Die 2 kasmadan oynatıyor. Biz de en düşük grafik ayarı ile oynarız. Hiç kasmaz belki.
Tamam hocam nasıl isterseniz :D

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Tamam hocam nasıl isterseniz :D
Hocam birde yüklediğim zaman PC aniden kapanır mavi ekran falan verir diye korkuyorum. BlueStacks 4 ayarlarında da grafik kartı DirectX 12 diye ayarlı. OpenGL yaptığımda oyun açmaz diye korkuyorum. PC çöp yani hocam. Bir kere oynayayım dedim. PC kapandı. Açtığımda leş bir yanık kokusu. Ama PC çalışıyor.

yakisan

Üyecik
Mükemmel ötesi diye tanımlandırabileceğim oyun.
kendilerini oynama fırsatı buldum bi kere fakat unutamadım hala aklımın bi köşesinde mükemmelliğini korur.
kendileri: Origin

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
sistemim daha cod 4 açamıyor bf 5 mi açacak? :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama 2-3 yıl sonra sistem toplasam açarım heralde xD bu arada cidden sinir eden bir oyun mu?

stat counter