Battelfield 4 kurulum

Bu konuyu okuyanlar

KeremAker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben bf4 aldım (dvd/cd rom) bana kurulumunu anlatırmısınız kutunun içind eorigin aktivasyon kodu var 3 mü 4 mü ne cd var benim sırasıyla neler yapmam lazım detaylı anlatır mısınız sırasıyla ilk cdleri yükleyip originden mi aktivasyon yapayım yoksa ilk kodu girip sonra mı cdleri indireyim bana detaylı kurulumu anlatır mısınız ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
İlk cdağ taktığınız zaman adımlarla orijinal sonra bf 4 kurulur. internetten de güncelleme eder.

KeremAker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Autorun çalıştır o algılar Origin'in kurulu olduğunu sonraki adıma geçer büyük ihtimalle. Daha önce deneyimim olmadı ama mantıken böyle olması gerek.

KeremAker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İlk cdağ taktığınız zaman adımlarla orijinal sonra bf 4 kurulur. internetten de güncelleme eder.
internet derken ? origin mi
ve ayrıca cdleri indirmek internet istiyormu çünkü akkyi aştım ay sonunu bekleyemiyorum :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Autorun çalıştır o algılar Origin'in kurulu olduğunu sonraki adıma geçer büyük ihtimalle. Daha önce deneyimim olmadı ama mantıken böyle olması gerek.
kodu cdlerin hepsini indirip indirmeyi tamaladıktan sonra originden mi aktifleştireyim ve diğer arkadaşa da dediğim gibi akkyi aştım indirmek internet istiyor mu ?

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
o aktivasyon kodları yazıyorsa origine gir oyun kütüphanende gözükür ordan indirebilirsin belki.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Origin senden ister keyi bi yerde. Net konuşabileceğim bi konu değil malesef.

KeremAker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Oyunun dosyalarını DVD'den çekmesi gerek, oyuna gelen güncellemeleri ise internetten çeker.

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sanırsam gerektirmiyor. CD alanlar genelde kota bitmesin diye alıyorlar zannediyorsam.
oyunun normal cd deki boyutu ne kadar?

KeremAker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sanırsam gerektirmiyor. CD alanlar genelde kota bitmesin diye alıyorlar zannediyorsam.
oyunun normal cd deki boyutu ne kadar?
cdlerin toplamı kutunun arkasına sistem gereksinimlerine baktığımda 30 gb yazıyor fakat ben 25gb fln diye biliyodum
cevap alabilir miyim ?

Son mesajlar