Batman Arkham City Save Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Sar3s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2 haftadır ugrasıyorum bir türlü çözemedim.Oyun yükledigimde epeyce oynamıştım fakat çıkıp tekrar girdikten sonra oyun kaydımın olmadıgı görünce kafayı yedim. Bunun için games for windows live hesabı almak gerekiyormuş . Fakat oyunda live butonu bir türlü açılmıyor . oyun sildim tekrar yükledim c ye yükledim sildim d ye yükledim games for windows live binbir türlü versiyonlarını kurup kurup sildim crack degiştirdim olmuyor olmuyor kafayı yemek üzereyim . Herkesde bu sorunun aynısı var fakat cevaplar hep aynı . Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Oyun %100 korsan sanırım :D
İlk önce interneti kes. Daha sonra oyun başladıktan sonra home tuşuna bas create new account kısmı olacaktır orada en alta inip create offline account yazısını tıkla 1 tane offline account oluştur. Tamamdır.

Sar3s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O da dahil her tür yolu denedim . Sorunda live screen in gelmemesi zaten ne home tuşuna basınca geliyor ne live butonu işliyor. Oyun korsan evet fakat oyunu oynayanların %90 ı korsan oynuyor ve bu sorun onlarda da bir şekilde patlak verip çözülüyor.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
emre24 ün dediğini yapabilmen için games for windows live kullanacaksın ardından oyuna gireceksin home tuşuna bas bi metin gelecek scrollu aşağı doğru indir create local profil yazan yere tıkla local profil al kaydet ardından oyuna gir

Sar3s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam tamamda o dediklerini yapabilmem için gfwl ekranının gelmesi lazım ondan sonra offline account felan kolay iş . Anlatmak istedigim o zaten . Hiçbir şekilde gfwl ekranının gelmemesi . Ben gfwl birçok oyun yükleyip bitirdim ilk defa başıma böyle birşey geliyor.

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Ben Şöyle Çözmüştüm Dirt2 veya DiRt3 varsa onların içinde gömülü olarak var GFWL.Ordan Yüklemiştim ve İşe Yaramıştı.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Hocam tamamda o dediklerini yapabilmem için gfwl ekranının gelmesi lazım ondan sonra offline account felan kolay iş . Anlatmak istedigim o zaten . Hiçbir şekilde gfwl ekranının gelmemesi . Ben gfwl birçok oyun yükleyip bitirdim ilk defa başıma böyle birşey geliyor.

gfwl i kaldır baştan yükle öyle dene bi

Sar3s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En az 10 kere kaldırıp yüklemişimdir..

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
program ekle/kaldırdan mı kaldırdın kaldırdıktan sonra regeditten de sil ccleaner ile öyle dene ya da kaldırmak için revounistaller kullan

Sar3s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ekle kaldırdan kaldırdım fakat sanmıyorum ya o kadar küçük detayla çözüleceğini sorunun.

--- Mesaj Güncellendi ---

11.kez dediğin gibi kaldırıp yükledim ve sonuç yine aynı tık yok .. Ne otomatik geliyor gfwl ne home ve live tuşlarına basınca of off

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Şu arkham cityi bitiren var mı ? bir kaç sorum olucaktı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
batmanda bende save sorunu yaşıyorum gfwl hesabı aldım ancak oyun açıldığında hiçbir şekilde gfwl ekranı açılmıyor. home tuşuna basıyorum olmuyor live butonuna basıyorum işlemiyor. canlı pazara erişmek için live profili imzalanmalıdır uyarısı çıkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de bu sorun var oynayamadım sildim yokmu adam gibi bi çözümü ya max payne 3 dede o sorunu yaşadım oda ayrı bişeydi ama o kendiliğinden düzeldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
orq82g.jpg

Aynı sorun bedede vardı.. Oyunu ve Games For Windows Live sildim.. tekrar yükledim sorun düzeldi.. ilk önce gfwl'yi kurun..

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çevrimdışı profil oluşturup öyle oynayın kayıt sorunu çözülüyor.. Oyunda % 49 a geldim.. Hikaye bitti gibi.. ufak tefek görevler veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
skidrow'un crackini kullanın, fightclub'ın cracki oyuna giriyor ancak bazı pclerde games for windows live çalıştırmıyor.

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar 2 haftadır ugrasıyorum bir türlü çözemedim.Oyun yükledigimde epeyce oynamıştım fakat çıkıp tekrar girdikten sonra oyun kaydımın olmadıgı görünce kafayı yedim. Bunun için games for windows live hesabı almak gerekiyormuş . Fakat oyunda live butonu bir türlü açılmıyor . oyun sildim tekrar yükledim c ye yükledim sildim d ye yükledim games for windows live binbir türlü versiyonlarını kurup kurup sildim crack degiştirdim olmuyor olmuyor kafayı yemek üzereyim . Herkesde bu sorunun aynısı var fakat cevaplar hep aynı . Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

eski games clientı marketplaceyı felan tamamen silin..
sitesinden indirin ve kurun tekrar. windows 8 varsa uyumluluğunu windows 7 yapın. sonra home ile acın kurun local profili. ben bu şekilde çözdüm aynı sorunu.
bu arada update 2 de yuklu ve goty versiyonu

http://www.xbox.com/tr-TR/live/pc/downloadclient

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar oyunu kurduğum pc de internet yok nasıl ve gamesfor windows live kurulmuyr nnasıl halledebilirim

s4n133

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Ben Herseyi Denemiştim Olmamıştı Son Çare 18 gblık BATMAN ARKHAM CİTY GOTY surumunu indirdim içindeki crack sorunumu çözdü buyrun virüssüzdür kesinlikle

İnş Yardımcı Olurumm :)