Batman Arkham city oyundan atma

Bu konuyu okuyanlar

cekoletti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar batman arkham city le ilgili şimdi bi bölümde kaldım işte polisleri falan buzlu bi yerden kurtarıyoruz ondan sonra penguin le kapışıyoruz elinde buz silahı varya malesef bu kısımda hep oyundan atıyor ve resimdeki gibi hata veriyor ne yapmam gerek ????

Ekli dosyalar

• Message 13.11.2016 16_54_59.png
    Message 13.11.2016 16_54_59.png
    10.8 KB · Görüntüleme: 1,125

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Eski tarihli kayıt dosyasından bölüme yeniden başlamayı dene istersen, belki işe yarar.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Bende buz adam bölümünde oyun çöküyordu başka pc den save alıp geçmiştim mecburen

tanser61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer steamdan oynuyorsan oyunu oyna diceksin 2 şık geliyor ordan configure pc diyo onu seçiceksin ve ayarlara gireceksin orda direct 11 fln yasıyo bir ayarda o off olur çok büyük ihtimalle onu on yap bilgisayarın dahaçok kasıcak ama bendede o sorun vardı on yapınca düzeldi çünki bilgisayarın direct 11 ise 9 u oynatamıyor

STEAMDAN ALIYSAN BENİM GİBİ YAP ALMADIYSAN YAPMA

cekoletti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer steamdan oynuyorsan oyunu oyna diceksin 2 şık geliyor ordan configure pc diyo onu seçiceksin ve ayarlara gireceksin orda direct 11 fln yasıyo bir ayarda o off olur çok büyük ihtimalle onu on yap bilgisayarın dahaçok kasıcak ama bendede o sorun vardı on yapınca düzeldi çünki bilgisayarın direct 11 ise 9 u oynatamıyor

STEAMDAN ALIYSAN BENİM GİBİ YAP ALMADIYSAN YAPMA
yok hocam ya steamdan almadım

cekoletti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

cekoletti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yokmu bi çaresi hala beyler?

bymuhammed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Müzede Penguen ile kapışacağım, kapısını açtığımda küçük donmalar yaşadıktan sonra oyundan atıyor.
Steam'dan aldığım bir oyun ve bana %10 Save lazım.
Bu konuda Yardım edebilecek veya sorunu kökten çözebilecek bir yiğit var mıdır ?
Çok aradım ama nafile :(

Yusuf92Ka11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
knk benim users de user name diye bir klasör yk yardımcı olabilir misin işleyim sistemi :Win 7 32 Bit
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Müzede Penguen ile kapışacağım, kapısını açtığımda küçük donmalar yaşadıktan sonra oyundan atıyor.
Steam'dan aldığım bir oyun ve bana %10 Save lazım.
Bu konuda Yardım edebilecek veya sorunu kökten çözebilecek bir yiğit var mıdır ?
Çok aradım ama nafile :(
bende çok aradım fve bulamadım bence bunu bu şekilde yayınlamamaları lazımdı çoğu kişi bu hatayı yaşamış ve hala da oynananbilir bi oyun keşke bi çaresi olsa adam akıllı