Batıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dönemin ilk sınavlarından adam gibi sonuçlar alamadım. Sözeller gene iyi ama sayısal dersler kötü, nasıl anlatayım; ''Aman Yarabbi!''.
Mesela sayısal derslerde hocayı dinliyorum, internetten konu izliyorum ve ''Tamamdır,anladım!'' diyorum. Önüme bir test kitabı açtığım zaman tıkanıyorum, sınavlarda bu durum oluyor işte çalışıyorum yaparım diyorum. Sayısal sınavlara girdiğim zaman ise aval aval kağıda bakıyorum bir türlü dolduramıyorum. Sonuç mu ? Tabi ki saçmalıyorum! Bir program yaptım kendime sınavlar için ancak sayısal derslere ne yapmalıyım bilemiyorum. Nasıl çalışsam daha yararlı olur ?

Teşekkür ederim...

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bilen biriyle basitten zora doğru testleri çözersen, zamanla sorunu aşarsın.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hocam temele inip oradan 0'dan başlamadıktan sonra böyle boş boş bakmaya devam ederiz bende de aynı sorundan yakınıyorum.:crying:

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=184691]kofdelisi[/MENTION] , ''Kardeşim yardımcı olur musun ?'' dediğim adamlar Salı günü Cuma'ya gitmek gibi bahaneler uydurdu :( . Ama çabalamaya devam.
[MENTION=397246]ynsemre61[/MENTION] karşim :D Başladım sıfırdan konuyu açar açmaz elde test, önde video, konu anlatım filan :) .

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Hocam temele inip oradan 0'dan başlamadıktan sonra böyle boş boş bakmaya devam ederiz bende de aynı sorundan yakınıyorum.:crying:

Ama biz öğretmenler temele inip 0 dan başlayamayız. 9. sınıf matematik dersi mesela öğrencinin temeli zayıf diye ortaokul konularını tekrar edersem konular yetişmez. Öğrenci artık bir şekilde ortaokul matematik eksikliklerini telafi etmeli.

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Matematik için internetten Tonguç Akademi'den konulara bakıyorum. Belki işinize yarar, sağ olun.

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaynaklari araştır en kolayini seç işlem darağacın azdır o sorun olabilir kendini geliştirmelisin

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Final'in Kolay Matematik kitabını al. Çok işe yarıyor. Eğer hiç temelin yoksa da Adım Adım Matematik alabilirsin.

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim bu hafta kesinlikle halledeceğim kitap tavsiyelerinizi. :)

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Khan akademi videolarina bir göz gezdir.