Batarya öncelikli telefon önerisi

Hangi model bana daha uygun ?

• Kullanılan toplam oy
    23

Bu konuyu okuyanlar

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Eksik olmayın hocam
Bende Mİ9T'ye geçtiğim zaman aranıza katılacağım zamanı iple çekiyorum
Bu arada hocam Mİ9T için hangi ekran koruyucusunu önerirsiniz ya da siz ne kullanıyorsunuz ne kadara aldınız ?
Ablam için ise Mİ9 Lite düşünüyorum RN8 Pro ile Mİ9 Lite arasında gidip geliyordum Teknosa'da Mİ9 Lite'ı elime alınca ve parmak izini test edince ablam için telefonu nihayet buldum dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Astegon reisin foruma baklava sözü var aldığım zaman hatırlatırım hocam

Olm batıracaksın beni yaw. Ahahahaha

Seviyorum seni @Webhead kardeşim

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Olm batıracaksın beni yaw. Ahahahaha

Seviyorum seni @Webhead kardeşim
Hocam Mİ9T alınca bütün foruma baklava dağıtacam diyen sendin laf ağızdan bir kere çıkar hele o gün bir gelsin bakarız
Beni sevmen için ne yaptım ki forumda sevilen biri miyim değil miyim bilmiyorum bunu da iltifat olarak kabul ediyorum :D:D:D

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Hocam Mİ9T alınca bütün foruma baklava dağıtacam diyen sendin laf ağızdan bir kere çıkar hele o gün bir gelsin bakarız
Beni sevmen için ne yaptım ki forumda sevilen biri miyim değil miyim bilmiyorum bunu da iltifat olarak kabul ediyorum :D:D:D

Ankara ekibi ve gelenler için diyelim. Yeminle batarız :p

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ankara ekibi ve gelenler için diyelim. Yeminle batarız :p
Kilosu zaten çok pahalı bütün foruma dağıtırsan zarara girersin Ankara ekibi için ise bak o zaman olur çünkü farklı şehirlerden birçok üye var onları da katarsak maddi olarak çok zarara gireriz benden söylemesi
Asıl sorun şu Ankara'dan kimler var ve gelirler mi bilmiyoruz büyük ihtimal ben gelemem ama Görkem hocamdan rica ederim 1 hafta konuyu sabitleriz benim Mİ9T'ye geçişimi orada kutlarız

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
MI CC9 Pro 350 dolar 10 ile çarptım 3500 çıkıyor eğer giriş fiyatı 3500 tl olursa babayı alır hocam
Katılmıyorum eğer 3500den gelirse gayet uygun olur

Mi CC9 Pro globale hangi isimle gelecek çok merak ediyorum isimlendirme konusunda Mi CC9 da batırdılar bakalım şimdi napcaklar

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Katılmıyorum eğer 3500den gelirse gayet uygun olur

Mi CC9 Pro globale hangi isimle gelecek çok merak ediyorum isimlendirme konusunda Mi CC9 da batırdılar bakalım şimdi napcaklar
3500 TL SD730G'li bir telefon için pahalı değil mi SD710'lu Oppo Reno'yu yerden yere gömüyoruz fiyatından dolayı MI CC9 Pro 3500 tl'den gelirse nasıl uygun oluyor bana mantıklı gelmedi açıkçası

Mi 9S veya Mi 9SE Pro olabilir belki ismi. Lite Pro olmaz herhalde :D
Lite ve Pro takıları yan yana gelince ortaya saçma sapan bir şey çıkıyor Mİ9S daha güzel olur bence

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
3500 TL SD730G'li bir telefon için pahalı değil mi SD710'lu Oppo Reno'yu yerden yere gömüyoruz fiyatından dolayı MI CC9 Pro 3500 tl'den gelirse nasıl uygun oluyor bana mantıklı gelmedi açıkçası

Lite ve Pro takıları yan yana gelince ortaya saçma sapan bir şey çıkıyor Mİ9S daha güzel olur bence
Mi a3 pro da olabilir aslında.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Mi A3 Pro olarak görmüştüm ben bi sitede, Webtekno'daydı galiba

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 9T Trendi bitmek üzere, geç kaldınız. Rn 8 pro önermeye başladık şuan yakında Rn 9 yada Mi 10 T önermeye başlayacağız.
Görkem hoca olduğu sürece Mİ9T trendi bitmez
bismillah RN8 ailesi tanıtılalı daha 1 hafta bile olmadı yavaş gel mübarek
Hem Mİ9T trendi bittiyse ne olmuş yani bu benim Mİ9T alacağım gerçeğini değiştirmiyor gram pişman olmam
@Görkem Say

hocam samsung a50 a70 modellerinide xiaomi rn 7, mi 8, mi max 3 ve şuan mi 9 kullanıyorum samsung orta segment cihazları asla önermem arkadaşının yaşadığı sıkıntıları bende samsungda yaşadım sen milleti dinle rn 8 pro al devam et. samsung orta segment pişmanlıktır.
Bende aynısını dedim Samsung alacaksan ya S ya da Note al dedim çünkü bu 2 seri parasının hakkını veriyor

Son düzenleme:

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Mİ9S daha güzel olur MI A3 Pro olmaz çünkü saf android kullanmıyor

saf android kullanmıyor ki MI A3 Pro sacma olur
Mi cc9e diye bir telefonda vardı miui kullanıyordu ama globalde saf android ile çıktı bence mi a3 pro gayette yakışan bir isim olur.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
MI9S veya MI9 SE Pro daha güzel olur bence
Mi9S olması için Mi9'dan daha üstün bi telefon olması gerekiyor bence. S ibaresi sanki bazı özellikleri bir tık iyileştirilmiş hali gibi anlaşılır. Mi9 SE de Lite anlamını taşıyor, yani Mi9 Lite Pro ile Mi9 SE Pro aynı anlama gelir hemen hemen, ki ikisi de mantıksız bana göre

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi9S olması için Mi9'dan daha üstün bi telefon olması gerekiyor bence. S ibaresi sanki bazı özellikleri bir tık iyileştirilmiş hali gibi anlaşılır. Mi9 SE de Lite anlamını taşıyor, yani Mi9 Lite Pro ile Mi9 SE Pro aynı anlama gelir hemen hemen, ki ikisi de mantıksız bana göre
MI9 SE Pro olsun o zaman işlemci ekran ve batarya olarak Mİ9 SE'den daha üstün

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Abi sen a70 al

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi a3 pro diyorum bende.
Bende Mİ9 SE Pro olsa diyorum ancak o işler öyle olmuyor kahin değiliz ne ile geleceğini bilmiyoruz bekleyip göreceğiz umarım globalde adam akıllı bir isim ile gelir