Batarya Canavarı Lenovo P2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lenovo'nun cok satan vibe p1 modelinin yeni versiyonu p2 kullanıcıları ve meraklıları soru, sorun, görüş ve önerilerini buradan dile getiriyor.

097934f530450214211ef29cee803f48.jpg

Teknik özellik ve ön inceleme :Lenovo P2 Ön İnceleme - ShiftDelete.Net

Ülkemizde cihazın fiyatının 1500 tl altinda olması bekleniyor. 5100 mah batarya ile benim de beklediğim cihazlar arasinda. Sizin düşünceleriniz neler?

Btanlas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sanal tuşların olması kötü olmuş onun dışında fena değil

r.stones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İyi akşamlar.Lenovo Türkiye'nin Facebook sayfasından bana gelen cevabı sizlerle de paylaşıyorum,bilginize.''Lenovo P2 3 GB RAM versiyonuyla Ekim ayının son haftasında satışa sunulacak,fiyat bilgisi henüz netleşmedi''.

Gökbörü26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Lenovo Türkiye sayfasının yaptığı son açıklamaya göre 4 GB RAM 32 GB hafızasıyla Aralık ayında ülkemize gelecekmiş.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Ve sanal tuşlarından şikayetçi olanlar açıp kapanabiliyor sanal tuşlar.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
F/p canavarı geliyor! Az bekleyip bunu alsın 1500 lira bütçesi olanlar.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
1399 gibi bir fiyattan girerse bu cihazi alacağım arkadaslar. Bakalım ekim sonu deniyor

r.stones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
1399 gibi bir fiyattan girerse bu cihazi alacağım arkadaslar. Bakalım ekim sonu deniyor
Ekim'in son haftasında satışa sunulacağı açıklanmıştı ancak Lenovo Türkiye'den gelen yeni açıklamaya göre ürünler Aralık'ta satışta.

nohackmove

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar

Yıllardır Sony Xperia ailesinde kalmış ve çevremde pek çok kişiye Sony beğendirebilmiş biri olarak F/P canavarı olarak uzun arayışlar sonrasında Lenovo P2 ye karar verdim ve bir haftadır kullanıyorum. Ancak burada böyle bir konu açılmış olup hiç bir güncel mesaj olmamasına çok üzüldüm gerçekten

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Merhaba arkadaşlar

Yıllardır Sony Xperia ailesinde kalmış ve çevremde pek çok kişiye Sony beğendirebilmiş biri olarak F/P canavarı olarak uzun arayışlar sonrasında Lenovo P2 ye karar verdim ve bir haftadır kullanıyorum. Ancak burada böyle bir konu açılmış olup hiç bir güncel mesaj olmamasına çok üzüldüm gerçekten
Telefondan memnunmusun

Muzaffer34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar
P2 kullanıcıyım telefondan memnunum.
Fakat bir sorunum var.
Facebook WhatsApp vb uygulamalara bildirim geldiği zaman ana ekrandaki uygulama görselinde bildirim işareti numarası çıkmıyor. Ekteki resimde kaç adet mesaj geldiğini gösterdiği gibi diğer uygulamalarda gözükmüyor. Yardım edebilecek olan varmı ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-03-13-20-25-50-285.jpeg
    Screenshot_2017-03-13-20-25-50-285.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 749

sofulu09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu sabah 7.0 geldi :) yaklaşık bir aydır kullanıyorum keşke sana tuşlar olmasa da fiziksel tuşun yanında kapasitif tuşlar olsaydı

Talipfb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo p2 kilit ekranı teması değişmiyor nasıl değiştirilir

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Telefonu kullanan arkadaşlar nasıl memnunlar mı ? Artıları eksileri nelerdir ? Uzun ömürlü olur mu ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefonu kullanan arkadaşlar nasıl memnunlar mı ? Artıları eksileri nelerdir ? Uzun ömürlü olur mu ?
Note 5den p2ye GEÇİLMEZ. İlla seni tatmin edecek birşey istiyorsan Sd650lili cihazlara bak
Xperia X(şarj süresi uber değil 1 gün (hoş note 5den hayatta geçmem ) C9 Pro(sd653 6gb LPDDR3 ram (note 5 6gb lpddr4 yani daha hızlı (baya hız farkı var MHz cinsinden ) 6.0 inç bataryası iyi
C9 pro ithalatçı
Hatta ithalatçı mi6da bekleyebilirsin

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Note 5den p2ye GEÇİLMEZ. İlla seni tatmin edecek birşey istiyorsan Sd650lili cihazlara bak
Xperia X(şarj süresi uber değil 1 gün (hoş note 5den hayatta geçmem ) C9 Pro(sd653 6gb LPDDR3 ram (note 5 6gb lpddr4 yani daha hızlı (baya hız farkı var MHz cinsinden ) 6.0 inç bataryası iyi
C9 pro ithalatçı
Hatta ithalatçı mi6da bekleyebilirsin

Note 5 i satmayacağım babam kullanacak. Yurtdışından 6s plus ya da XZ getirtsem bunun hakkında ne düşünürsün ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 5 i satmayacağım babam kullanacak. Yurtdışından 6s plus ya da XZ getirtsem bunun hakkında ne düşünürsün ?
6S Plus bana göre kamera olarak çöp bi cihaz. İş yaptığı tek nokta OIS gece çekimleri kötü gece gündüz fotoğrafı note 5in gerisinde OISi iyi gündüz video çekimide note 5 kadar kaliteli olmasada bir noktaya kadar tatmin eder ha ben alır mıyım almam Note 5den 6S plusa geçmem.
6S plus daha güçlü ne kadar akıcılığını hissedersin bilemem . Bataryanda günü tamamlar ama şarj etme meselesi rezil 2.5+ saatte doluyor kutu adaptörü ile. Gece selfileri rezalet açı dar.
XZnin OIS yok FHD30 ve FHD60da çok iyi çalışan bir Steady shot adlı yazılım var iş yapıyor kamera kalitesi iyi gündüz fotoğrafıda iyi OIS olmadığı için sağlam durman gerekiyor ki zoomlarda çok bozmasın özellikle gece sağlam durman gerekiyor. Gündüz fotoğrafı gayet iyi gece gündüz kadar başarılı değil,
güç olarak 6s plus gücünde
ekranı iyi ama bu ikiliden hiçbiri Note 5 ekranı ile yarışamaz. XZ felan alırdım daha ucuz zaten. 6S plusun OISI için tercih edebilirdim ama işim gündüz değil sadece açıkçası Note 5den XZye geçerdim ama ben iPhoneu hiç sevmememin bir etkiside var. XZ bence daha iyi cihaz ayrıca. Ama Note5den bir telefona geçicek olsamm S7 veya S7 edge olurdu . LG V20de düşünebilirdim belki. Ama V20 kronik sorun tarafında riskli bir cihaz

Son düzenleyen moderatör:

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
6S Plus bana göre kamera olarak çöp bi cihaz. İş yaptığı tek nokta OIS gece çekimleri kötü gece gündüz fotoğrafı note 5in gerisinde OISi iyi gündüz video çekimide note 5 kadar kaliteli olmasada bir noktaya kadar tatmin eder ha ben alır mıyım almam Note 5den 6S plusa geçmem.
6S plus daha güçlü ne kadar akıcılığını hissedersin bilemem . Bataryanda günü tamamlar ama şarj etme meselesi rezil 2.5+ saatte doluyor kutu adaptörü ile. Gece selfileri rezalet açı dar.
XZnin OIS yok FHD30 ve FHD60da çok iyi çalışan bir Steady shot adlı yazılım var iş yapıyor kamera kalitesi iyi gündüz fotoğrafıda iyi OIS olmadığı için sağlam durman gerekiyor ki zoomlarda çok bozmasın özellikle gece sağlam durman gerekiyor. Gündüz fotoğrafı gayet iyi gece gündüz kadar başarılı değil 6s plus gücünde
ekranı iyi ama bu ikiliden hiçbiri Note 5 ekranı ile yarışamaz. XZ felan alırdım daha ucuz zaten. 6S plusun OISI için tercih edebilirdim ama işim gündüz değil sadece açıkçası Note 5den XZye geçerdim ama ben iPhoneu hiç sevmememin bir etkiside var. XZ bence daha iyi cihaz ayrıca. Ama Note5den bir telefona geçicek olsamm S7 veya S7 edge olurdu . LG V20de düşünebilirdim belki. Ama V20 kronik sorun tarafında riskli bir cihaz

Siz hep kamera açısından karşılaştırmışsınız ama ben zaten kamerayı fazla kullanmıyorum. Benim açımdam güncel olsun, donanımı güçlü olsun yani uzun ömürlü olsun. Şarjı iyi dayansın bana yeter.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Siz hep kamera açısından karşılaştırmışsınız ama ben zaten kamerayı fazla kullanmıyorum. Benim açımdam güncel olsun, donanımı güçlü olsun yani uzun ömürlü olsun. Şarjı iyi dayansın bana yeter.
O seviyeye (antutu 130 bin seviyeleri )çıktıktan sonra her cihaz (pili muhakkak ölecek ve değiştirmek zorunda kalma ihtimalin var ) uzun süre götürür.
Note 5 performansından mutluysan bunlardan mutlu olursun 6S plus ile XZ arasında ikisinidebataryası ömrü iyi XZnin hızlı şarj avantajı var

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
O seviyeye (antutu 130 bin seviyeleri )çıktıktan sonra her cihaz (pili muhakkak ölecek ve değiştirmek zorunda kalma ihtimalin var ) uzun süre götürür.
Note 5 performansından mutluysan bunlardan mutlu olursun 6S plus ile XZ arasında ikisinidebataryası ömrü iyi XZnin hızlı şarj avantajı var

Peki 6s plus ı eledik diyelim. Sizce Mate 9 mu XZ mi XZ premium mu ?

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Selamlar; Arkadaşlar ve Yetkililer. Ben Yeni Sıfır Bir Cihaz Alacağım Çok Yakın Bir Zamanda Ama Aklıma Takılan Bir Soru Var. Telefonu Aldık Açtık %100 veya %75 de Felan Çıktı Şarjı %0'a Kadar Bitirip %100'e Kadar Doldurmak Doğru Mu? (Eğer Doğruysa Bu İşlemi Kaç Defa Uygulamak Gerekir?) [Yanıtlarsanız Çok Sevinirim. Teşekkürler.]

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Selamlar; Arkadaşlar ve Yetkililer. Ben Yeni Sıfır Bir Cihaz Alacağım Çok Yakın Bir Zamanda Ama Aklıma Takılan Bir Soru Var. Telefonu Aldık Açtık %100 veya %75 de Felan Çıktı Şarjı %0'a Kadar Bitirip %100'e Kadar Doldurmak Doğru Mu? (Eğer Doğruysa Bu İşlemi Kaç Defa Uygulamak Gerekir?) [Yanıtlarsanız Çok Sevinirim. Teşekkürler.]
Artık yeni pil teknolojilerinde buna gerek kalmadı:)