Batarya Canavarı Lenovo P2 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Memnunum harikulade bir pil performansı var. Günde 3 saat shadowgun gun online, gün içerisinde 20 30 mail alma ve cevap verme telefon konuşması mesajlaşma ayrıca sosyal medya facebook tweet WhatsApp vb sabah 07.00 akşam 20.00 eve dönerken sarj %45
Tesekkur ederim peki telefonu ne zamandir kullaniyorsunuz donma kasma vb seyler yoktur umarim ?

Tesekkur ederim peki telefonu ne zamandir kullaniyorsunuz donma kasma vb seyler yoktur umarim ?
10 aydır kullanıyorum. Herhangi bir donma kasma yaşamadım. Bahsetmiş olduğum oyun shadowgun gun note 4 ü kasıyor. Fakat bu Telefonda herhangi bir sorun kasma ile karşılaşmadım. Çok stabil çalışıyor. Kamera konusunda çok başarılı değil. Çok kötüde değil benim işimi görüyor. Çekmiş olduğum bazı resimleri ekte iletiyorum.

birde kamerasına kötü diyorlardı ne güzel kamera nesini beğenmediler anlamadım ama ön kameradan foto göremedim eğer problem olmazsa ön kamera dan da foto atabilirmisiniz ?

Merhaba arkadaşlar
Lenovo P2 kullanıyorum Android oreo bu telefona gelir mi gelirse de ne zaman gelir bir fikriniz var mı?

Crawlast

Üyecik
Yasaklı
Konuya uzun zamandır yanıt gelmemiş biraz hortlatıyım :)
Uzun zaman Lenovo P2 kullandım, tek kötü tarafı güncellemelerin diğer cihazlara göre biraz daha geç gelmesi. Bundan başka telefona bulunacak başka bir kötü taraf olduğunu düşünmüyorum. Kamerasına sallayanlarda bence biraz yetersiz bilgiye sahip.

Telefon kendi kendine dokunmatiği bozuldu heryere baktım kimsede böle bir sorun olmamış ancak telefonum ne düştü ne de kırıldı daha servis görmedi ancak her hafta başka bir yerinin dokunmatiği gidiyor artık ölü pixel mi dersiniz bilemedim ancak görüntü gayet stabil :/ şans işte
Servisi varsa verin. Değişim yapılması gerekli GSM İletişim bakabilirsiniz. 200TL

Kupa Beyi

Profesör
Şirket hatta için iki tane aldık. Fiziksel olarak daha önce incelemedim ama kağıt üzerinde iyi duruyordu. Telefonu aldığımız arkadaş geçen geldi bunun şarjı bitmiyor ya diyor :) yani pek bir beklentiniz yok ise hava civada değilse derdiniz düşük bütçeliler için gayet makul...