Başbakanın yeni makam otomobili

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Guru
Onursal Üye
Yorumlarınız araçla ilgili olsun.

infooo

Asistan
degil basbakan kral olsan ne yazar o arabanin direksiyonuna gecip yola yapistirmadiktan sonra kullanacak arkadasi tebrik ediyorum sadece
(+ olarak eklemek istiyorum ecel geldikten sonra degil v12 6.o lt motor bugatti veyron olsa da degismez :) )

mr_rain

Guru
Arkadaş bari bu bölümde siyaset yapmayın yahu :D

mendocino

Rektör
gereksiz tabi akbil cikartsin basbakanda otobüsle, metrobüsle gitsin kardesim :)

spybot

Guru
Onursal Üye
Dışından çok içi güzelmiş aracın..:)

KaJMeR13

Profesör
eleştirenleri anlamıyorum. bizim bizim başbakanın amerika başbakanından neyi eksik? yada fransa yada ingiltere kraliyet bilmemnesi....
bazı yorumlardan anlaşıldığı üzere başbakanın buna binmesini isitiyorlar :D

yer6

Profesör
Hayır rte buna ya da daha lüksüne binmesi seni niye ilgilendiriyor anlamıyorum.
yorumunun şu alıntıladığım kısmı senin içinde geçerli :)

şu anki başbakanımız için değil , tamamı için(bundan sonrakilerde dahil) bu tür araçların uygun olduğunu düşünüyorum.keşke bizim bir araç fabrikamız olsa ve kendimiz üretsek böyle bir aracı.

KaJMeR13

Profesör
dostum arkadasin uslubu biraz sert olmus belki kimse basbakan sahin kullansin demiyor ama devletin ust kademesi ki buna bakanlar ve tum milletvekilleri dahil bu kadar sik araba degistirmesi veya buna benzer musrif davranıslari insanlarda hakli olarak tepkiye neden oluyor
ben sadece şaka yollu bir yorum yaptım. herhangi bir siyasi amacım yoktu. bana ne neye binerse binsin.
adam benim yaşımla ilgili yorum yapıyor. o sinirimi bozdu. yoksa asla siyasi tartışmalara girmem.
saçmala mı yaşıma veriyormuş(!) hadi ya....

marancı

Profesör
Olması gereken olmuş. Saçmalamaya gerek yok. Işçiye yüzde kaç zam vermesi halinde başbakanın bu arabaya binmesine müsaade edecektiniz? Ülke yönetiminde olmak evde bilgisayar başında oturmaktan çok farklıdır. Devlet zirvesi olacak tabi. Herkes siyaset yapınca siyaset konuşunca böyle mi olmalı illa?

-Hewal-

Dekan
Konu sazan avı olmuş ama yönetim bence bu konulara ve bundan sonra açılacak konulara yorum yasağı getirsin hem siyaset yasak hem siyasi konular açılıyor böyle konular açılsın ama yoruma kapalı olsun ne şiş yansız nede kebap .

ali1792

Asistan
Konu sazan avı olmuş ama yönetim bence bu konulara ve bundan sonra açılacak konulara yorum yasağı getirsin hem siyaset yasak hem siyasi konular açılıyor böyle konular açılsın ama yoruma kapalı olsun ne şiş yansız nede kebap .
Aynen hocam fenerliler alinmasin ama timsah olduk galiba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter