Başarisiz burun ameliyati

Bu konuyu okuyanlar

bomberman00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az önce haberde vardı. Çocuk burun ameliyatı oluyor ve sol gözünü kaybediyor.
Yapılacak şey dava ve bu konuda tecrübeli avukat bulmak lazım. Onlarda ayrı tüccar.
hiçbirşeye inancım kalmadı ama şunu öğrendim
Power and the money, money and the power ,tanıdık geldimi?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
[video=youtube;WUTJgk0HFqw]https://www.youtube.com/watch?v=WUTJgk0HFqw[/video]

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Nefes alamamak ciddi bir sorun her ne şekilde imza atarsa atsın bence bu şekilde sonuçlandıysa eğer bence haklı olan taraf hastadır
Örneğin burun estetiği oluyorsunuz ve 2-3 ay içinde çökme oluşuyor uygun tampon yapılmadığından dolayı ve doktorunuz ile uygun tampon yöntemiyle çökme olayını çözümlüyorsunuz yani bunu bi örnek olarak söyledim o imzalar bu tür sorunlar için atılıyor kişinin yaşamsal bi fonksiyonunu ciddi derecede riske ataraktan sorumluluk kabul ettirtmek için değil hele ki nefes alma konusu çok ciddi bir durum bence hakkınızı işinde iyi bi avukatla sonuna kadar aramalısınız
Geçmiş olsun tekrar

bomberman00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nefes alamamak ciddi bir sorun her ne şekilde imza atarsa atsın bence bu şekilde sonuçlandıysa eğer bence haklı olan taraf hastadır
Örneğin burun estetiği oluyorsunuz ve 2-3 ay içinde çökme oluşuyor uygun tampon yapılmadığından dolayı ve doktorunuz ile uygun tampon yöntemiyle çökme olayını çözümlüyorsunuz yani bunu bi örnek olarak söyledim o imzalar bu tür sorunlar için atılıyor kişinin yaşamsal bi fonksiyonunu ciddi derecede riske ataraktan sorumluluk kabul ettirtmek için değil hele ki nefes alma konusu çok ciddi bir durum bence hakkınızı işinde iyi bi avukatla sonuna kadar aramalısınız
Geçmiş olsun tekrar
Teşekkür ederim , durumum düzelirse ki zor, aksilikler hep üst üste gelir biliyorsunuz, Murphy Kanunları ​ile bu aralar başım belada.

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Geçmiş olsun çok. Bu tarz şeylerin telafisi olmaz Sağlık ile oynanılmaz [MENTION=452148]bomberman00[/MENTION] git adama dava aç hakkını Savun

pasha16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Erkeklerde Burun Estetiği konulu bu yazıyı bence bir okuyun. Erkeklerin burun estetikleri ile kadınlarınki farklı olabiliyor.

Son düzenleyen moderatör:

hanzaderuzmatovz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
özel hastanelerle çalışan bir doktor , bize ameliyatlardan sonra faturada verilmedi , elimde hiç bişey yok hakkımı savunmak için , son olarak cumhurbaskanlığına başımdan geçenleri anlatmak istiyorum , bir sonuc cıkmasada , mahkemeye taşınsa olay çok sıkıntı veririm ama şuan param yok ,bitik durumdayım hem maddi hem manevi , çünkü psikolojım bozulduktan sonra iş yapamadım. ciddiye alıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---
özel hastanelerle çalışan bir doktor , bize ameliyatlardan sonra faturada verilmedi , elimde hiç bişey yok hakkımı savunmak için , son olarak cumhurbaskanlığına başımdan geçenleri anlatmak istiyorum , bir sonuc cıkmasada , mahkemeye taşınsa olay çok sıkıntı veririm ama şuan param yok ,bitik durumdayım hem maddi hem manevi , çünkü psikolojım bozulduktan sonra iş yapamadım. ciddiye alıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

okavcii95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ameliyattan önce bir kaç kağıt imzaladıysanız şikayet etsenizde işe yaramaz. Büyük bir ihtimal okumamışsındır da içeriğini.

hanzaderuzmatovz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okudum de kulağimde kıkırdak al demedim burun amilyati için imza ettim benim izinim ölmeden

tarık1341

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Benim sünnette de hata olmuş sanırım.Altınovada özelde olmuştum.Düzeltense mahalladeki amcaydı.Başka doktora düzelme imkanını sordunuz mu?