Başak iletişim güvenilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Haymatlozzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone7 almayı düşünüyorum. Sahibinden.com da applekutusunda buldum ancak istediğim renk yok diye vazgeçtim. Şimdi de başak iletişimden buldum, sahibindende 9. yılıymış istanbul bahçelievlerde bir yerleri var. Swap ürün alacağım için buraları araştırıyorum. Sonuç olarak başak iletişimi bilen, duyan, daha önce alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi acaba?

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
firmanın adresi belliyse ve 9 yıldır bu işteyse bu güvenilir olduğunu gösterir, üstelik arada sahibinden var. ancak yine de adı duyulmuş firmaları tercih etmelisin.

Dilannnnnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben lise birinci sınıfın yaz tatilindeyken Samsung Note 3 almıştım piyasadaki fiyatların bayaa aşağısındaydı. Yani piyasada 2 300 falanken ben 1 850ye almıştım ? şimdi üniversite 3. Sınıfa geçtim yani 4 yıl olmuş hala kullanıyorum ? Çok memnunum ben yeniden telefon alacak olursam sanırım yine oradan alabilirim ? ama tabii babamın oğlu değil çok bu işlerden de anlamam yanlış yönlendirmek istememm ? bu soruyu da googleye başak iletişim iphone 6s plus yazinca gördüm fiyat araştırıyodum da ??

Reaksiyon puanı
143
Bana sorarsanız seri veya imei numara alıp apple müşteri hizmetleri ile değişmiş mi diye bir teyit et. Yada bir yetkili servise götür kontrol etsinler. Bir sorun yoksa alın. Ben hep böyle alıyorum. Sonuçta cihazda orjinal olmayan bir parça veya su v.s. dökülüp dökülmediğini bilemeyiz.