Barfix boy uzamasına yardımcı olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

berkayyy3131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
16 yaşındayım sanırım boyum 1.67 falan belki daha kısadır hergün yatmadan 4 set 6 6 5 5 barfix çekiyorum 1 dakika arayla ve 3 set 35 saniue asılıyorum acaba yararlı olur mu başka ne yapabilirim ?

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
hiç bir spor boy uzatmaz imkanı yok şehir efsanesi 27 yıldır basket oynuyom uzamadı gitti 1.70 cm de kaldım süt peynir yoğurt yemek lazım kalsiyum almazsan boy uzamaz tabi sağlık beslenmek gerekiyor kola cips fastfood dan kaçınmak tatlandırı olan heryeyden uzak durmakta lazım barfiks iyi kanat ve omuz kasları calsıtırı
70006

marko_despair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşım da doktora gitti bunu için doktor asılmalısın demiş çekmek yerine sadece asılmayı dene bide sonucunu 1 ayda zor görürsün belki boy öyle kolay uzamaz

berkayyy3131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım da doktora gitti bunu için doktor asılmalısın demiş çekmek yerine sadece asılmayı dene bide sonucunu 1 ayda zor görürsün belki boy öyle kolay uzamaz
Daha sakal falan yok adem elması(gırtlak kemiği) bile belli değil daha geçen senenin 2. Döneminde bacaklarımda biraz kıl çıktı abin 1.80 inşallah uzarim hergün yapiyorum yatmadan önce mutlaka büyuķ bardakta süt içiyorum 1.78 olsamda yeter
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç bir spor boy uzatmaz imkanı yok şehir efsanesi 27 yıldır basket oynuyom uzamadı gitti 1.70 cm de kaldım süt peynir yoğurt yemek lazım kalsiyum almazsan boy uzamaz tabi sağlık beslenmek gerekiyor kola cips fastfood dan kaçınmak tatlandırı olan heryeyden uzak durmakta lazım barfiks iyi kanat ve omuz kasları calsıtırı Ekli dosyayı görüntüle 70006
Her akşam mutlaka süt içiyorum büyuk bardakta ama fast food olursa yiyiordum bundan sonra kaçınıcam teşşekkür ederim abi

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
16 yaşındayım sanırım boyum 1.67 falan belki daha kısadır hergün yatmadan 4 set 6 6 5 5 barfix çekiyorum 1 dakika arayla ve 3 set 35 saniue asılıyorum acaba yararlı olur mu başka ne yapabilirim ?
hic bir spor boy uzatmaz diyenleri dinleme uzatir yuzuculukde uzatir bunu bilimsem acidan dogrulanmayip fakat aktif olmak gerek bar dan asil haftada en az 30 dk yuzuculukde boy uzamasini kendimden biliyorum tabi yasa da bagli

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
5 Senedir profesyonel basketciyim. Hafta Sonları 1'er saatte eğlencesine havuza gidiyorum Ege Üniversitesinde artı olarak Body Building yapıyorum 17 yaşındayım 183'um babamı ve annemi geçtim :)

Son mesajlar