bankalar ve banka hizmetleri kategorisi

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bence bankalar ve banka hizmetleri kategorisi çok özel olmuş.ekonomi yada ekonomiyle ilgili şeyler vs. Vs.değiştirilebilir.bir de mobil uygulamadan foruma girmeye çalışınca chrome yönlendiriyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de mesela beni takip edenlere ya da o konunun yöneticilerine cevaplanmamış bir yeni konu ya da yeteri kadar cevaplanmamış konu olduğunda bildirim gitsin.mesela cevaplanmamışı anladığınızı varsayıyorum.yeteri cevaplanmamış mesela ben hepsiburada hesabımı iptal ediyordum.karşıma şöyle bir buton çıktı. SORUNUM ÇÖZÜLDÜ.SORUNUM ÇÖZÜLMEDİ DİYE BİR BUTON DA BU SİTEDE OLABİLİR.ÇÖZÜLMEDİ İŞARETLERSE KONUYU AÇAN.KONU TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLİR.ÇOK FAYDASI OLACAĞI KESİN BENCE!!!!

Son düzenleme:

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederiz.

Bahsettiğiniz şeyler Xenforo 2.0'da gerçekleştirebileceğimiz şeyler şu anlık maalesef değil ancak ileride eklentiler ile bunlar sağlanabilir.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bahsettiğiniz şeyler Xenforo 2.0'da gerçekleştirebileceğimiz şeyler şu anlık maalesef değil ancak ileride eklentiler ile bunlar sağlanabilir.[/QUOTE]
Xenfero 2.0 ne demek
Bir de aklıma geldikçe geliştirmeniz gerekenleri söylerim.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Bahsettiğiniz şeyler Xenforo 2.0'da gerçekleştirebileceğimiz şeyler şu anlık maalesef değil ancak ileride eklentiler ile bunlar sağlanabilir.
Xenfero 2.0 ne demek
Bir de aklıma geldikçe geliştirmeniz gerekenleri söylerim.[/QUOTE]
Xenforo 2.0 Forum Scriptimizin adıdır efendim.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Benim hackerlere ilgim var.sen de hacker misin ?? Şu halime bak 2 aydan beri kendimi geliştiriyorum.resimin yanında cyber security yazıyor.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Ama NEDEN !!Neden bıraktın ??
Çoğu insan hack'i ego için yapıyor hack forumları birbirlerini hackleme peşinde yani sektör boş yurt dışı gibi değil bir sistem açığını kaparsın 6 ay ceza verirler en iyisi bırakmak diye düşündüm bende. :)

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Tamam.bu konuyla ilgili özelden konuşalım.söyleyeceklerim var.