Banka hesabi hakkinda

Bu konuyu okuyanlar

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Selamun aleykum
Simdi ben kendime banka hesabi acmak istiyorum yas 16 olmuyor o yuzden veli ile gitmem lazim ancak hicbiri kabul etmiyor (nedeni belirsiz) ben nasil hesap acabilirim he ayrica banka hesabi acabilirsem bu hesabi nasil internetten alisveris yapabilir hale getirebilirim ?
Tesekkurler

ruz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
senin hesap değil kredi kartına ihtiyacın var, eğer internetten alışveriş yapmak istiyorsan.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Havale felanda olurda simdi ben gitsem mesela isbankasina bana hesap acin desem babanida al gel derlermi yoksa oo haci isin 10 dk ya hazirmi derler ?

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bide benden yillik.para felan keserlermi ?

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Gençler için özel hesaplar oluyo, onlardan açarsan yıllık para kesintisi filan olmuyo bildiğim kadarıyla. Yaşın 18'den küçük olduğu için velini isterler sanırım, tam bi bilgim yok o konuda.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hocam veli kabul etse sabaha acicam tek gitmem lazim yani

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Internetten alışveriş derken oyun falan mi satın alacaksaniz paybyme kart falan işinizi görür

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Veli kabul etmiyo hesap.acmami o yuzden bi hesap olaydi iyiydi bu yil icinde hosting felan da alicam ayrica tablet alicam o nedenle

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=163013]OnurFK[/MENTION]

Doldurmalik kredi karti al onun yerine, gizliden hesap acip basini derde sokma.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hocam google amcaya sordum bazı forumlarda işbankasına gidip yapabilirsiniz yazıyordu doğrumudur eğer doğruysa cumadan sonra gider bakarım bi ?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
hocam google amcaya sordum bazı forumlarda işbankasına gidip yapabilirsiniz yazıyordu doğrumudur eğer doğruysa cumadan sonra gider bakarım bi ?
iş bankasından hesap açabiliyorsun velin gelmesi gerekli mi zorunlu mu bilmiyorum bende ufakken açtırmıştım hesabı kendi başıma 18 girince direk hesaptan 33 lira kesti hesap kullanım ücreti diye bunlar sahtekar oğlu sahterkar :mrgreen:

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ben 17 yaşımın son aylarında hesabı kapattırırım eğer tek başıma gidip yapabiliyorsam az hemen söyleyinde bi koşu gidip geleyim 5 te banka kapanıyo :)

Son mesajlar