Bana yol gösterin yardım edin lütfen !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Öyle zamanlar vardır ki bazen birini öylesine çok özlersiniz ki onu hayallerinizden çıkarıp gerçek hayatta sahip olmak istersiniz. Hayal etmek istediğinizi hayal edin, gitmek istediğiniz yere gidin, olmak istediğiniz kişi olun çünkü yaşayabileceğiniz tek bir hayatınız var ve tüm bunları yapabilmek için tek bir şansınız..

Yaş farketmese de yaş farkı arttıkça uyumlusuna denk gelmek zordur. Uyum sağlanmışsa kesinlikle farketmez. Sadece uyum sağlamışsa...

Rica ederiz eğer birbirinizi seviyorsaniz önünüzde hic bir engel duramaz. Şuda varki gercek sevgi sadece kavuşup mutlu olmak degildir. Çok sevdiğim bi söz vardir. Bir kadını seversin alırsın karın olur. Seversin alamazsin kara sevdan olur...!
Teşekkürler Allah razı olsun bendeki öyle normal sevgi değil ömrümün sonuna kadar onu sevebileceğime yemin dahi edebilirim. Artik ondan başka kimseyi göremiyorum

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Yönetici
Moderatör
Teşekkürler Allah razı olsun bendeki öyle normal sevgi değil ömrümün sonuna kadar onu sevebileceğime yemin dahi edebilirim. Artik ondan başka kimseyi göremiyorum
Umarım bu düşüncelerin büyüdükçe değişmez. Şimdi hayır falan diyeceksin biliyorum ama bizde o yaşlardan geçtik.

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Öyle zamanlar vardır ki bazen birini öylesine çok özlersiniz ki onu hayallerinizden çıkarıp gerçek hayatta sahip olmak istersiniz. Hayal etmek istediğinizi hayal edin, gitmek istediğiniz yere gidin, olmak istediğiniz kişi olun çünkü yaşayabileceğiniz tek bir hayatınız var ve tüm bunları yapabilmek için tek bir şansınız..

Yaş farketmese de yaş farkı arttıkça uyumlusuna denk gelmek zordur. Uyum sağlanmışsa kesinlikle farketmez. Sadece uyum sağlamışsa...
Aynen

uyum sağladığımıza eminim eğer bir kızın yüzünü güldürüp mutlu olabilmesini sağlaya biliyorsam gerisi önemli bile değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

İşe bak ya burda teselliyi ben veriyorum. Teşekkürleri @by efsane alıyo
oy oy sen kıskandın mı şaka bir yana mesaj at numaranı 2. nikah şahidi sensin. ( bu gidişle mega düğün olacak ;) )

Son düzenleme:

crista7

Profesör
Senin bu yaşlarda yapacağın en doğru şey üniversite yaşın gelmiş.Güzel bir üniversiteyi kazan git.Güzel geleceği olan bir bölüm.Yabancı dilini öğren.Hayatı akışına bırak...

stat counter