Ball X

Bu konuyu okuyanlar

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ball%2BX%2Bicon.png

Ball X

Eğlenceli top kontrol oyunu.
5 farklı gezegendeki onlarca engeli aşmaya çalışın.
5 aktif 2 pasif toplamda 7 farklı beceri.
10 dil desteği.
Çekişmeli rekabetler için 2 farklı skor tablosu.
Yüksek kaliteli grafikler.

1.png

2.png

3.png

4.png

Ball X - Google Play

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
bu tür oyunlar insanın sinirini bozuyor :D

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Oyunu yaparken gayet eğlendim.Oynayanı çok fazla yoran bir oyun değil.Umarım siz de eğlenirsiniz.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Vov, sizin yapımınız olduğunu bilmiyordum. Helal olsun, sabaha indireceğim ve 5 yıldızı basacağım.

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Oyunun tamamı bana ait.Eleştiriye açığım hatalar vs. olabilir oyunda, oyunun hakkettiğini vermeniz tercihimdir.Teşekkürler.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Oyunun tamamı bana ait.Eleştiriye açığım hatalar vs. olabilir oyunda, oyunun hakkettiğini vermeniz tercihimdir.Teşekkürler.
Tek başınıza yazmış olmanız dahi 5 yıldızı hakettiriyor. Yabancıların görüp indirmesi için ortalamayı yüksek tutmak lazım. Bu nedenlerden dolayı 5 yıldız...
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada google playe nasıl uygulama upload ediliyor, paylaşılıyor?

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Teşekkür ederim.Google Play tek seferlik 25 dolar istiyor.Ödeme işleminden sonra uygulama yüklenebiliyor.Redirecting...

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Apple Store yıllık 90 dolar istiyor diye biliyorum.Google Play tek seferlik istiyor.

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet ödemeyi tek seferlik istiyor.Daha sonra istediğin kadar ekleyebiliyorsun.

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Reklam kazancı ülkeye gösterim sayısına tıklanmasına bağlı olduğu için kesin bir sayı yok her gün değişiyor.Günlük ortalama 5-10tl civarı Admob dan.Uygulama yapma konusuna gelince ben uygulama yapmadım daha önce sadece oyun yaptım.Oyunun tasarımı için Unity 3d , modelleme ve 2d grafik tasarlarken Blender 3D, resim düzenleme işlerinde Gimp 2 kullanıyorum.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Reklam kazancı ülkeye gösterim sayısına tıklanmasına bağlı olduğu için kesin bir sayı yok her gün değişiyor.Günlük ortalama 5-10tl civarı Admob dan.Uygulama yapma konusuna gelince ben uygulama yapmadım daha önce sadece oyun yaptım.Oyunun tasarımı için Unity 3d , modelleme ve 2d grafik tasarlarken Blender 3D, resim düzenleme işlerinde Gimp 2 kullanıyorum.
ayda 300tl, iyiymiş. programcılık gerçekten iyi bir meslek.

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kazanç ve emek kıyaslarsak sevdiğim ve eglendiğim için yapıyorum oyunları sevmeseydim gerçekten zor gelirdi.Yaklaşık 3 binden fazla satır kod yazmak 3d modelleme, kaplama tasarım vs.. sadece bu oyundaki emeğim.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Kazanç ve emek kıyaslarsak sevdiğim ve eglendiğim için yapıyorum oyunları sevmeseydim gerçekten zor gelirdi.Yaklaşık 3 binden fazla satır kod yazmak 3d modelleme, kaplama tasarım vs.. sadece bu oyundaki emeğim.
öğrenebileceğim siteler, vs var mı acaba?

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Blender 3d yi Baran Yağcıoğlu nun videolarından öğrendim.Ayrıca kanalında unity 3d videoları da var.Unity 3d nin Türkçe kaynakları da var eskiden daha azdı ancak işi ilerletmek için azda olsa ingilizce bilmek gerekiyor. sebilgi , Oyun Tasarımı Destek Sitesi

macrosflash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Rica ederim.Umarım senden de güzel çalışmalar görürüz.